Świetny mecz Broni!

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł – BROŃ RADOM 1:5


Sebastian Ceglarz 70 - Mariusz Marczak 38, 42, 89, Damian Sałek 60, Jakub Chrzanowski 71
Broń: Broń: Wnukowski - Ankurowski, Gorczyca, Skórnicki, Budziński, Noheem ( Bartosiak 73), Oshikoya ( 86 Wicik), Sałek ( 87 Modzelewski), Leśniewski, Marczak, Chrzanowski ( Ślifirczyk 73)

Świetny mecz rozegrali w Aleksandrowie piłkarze Broni i po dwóch bezbramkowych remisach rozgromili Sokoła Aleksandrów Łódzki 5:1. Trzy bramki zdobył Mariusz Marczak, swoje bramki dołożyli Jakub Chrzanowski i Damian Sałek, a drużyna odniosła najwyższe zwycięstwo w sezonie.

         Przez pierwsze pół godziny obie drużyny przede wszystkim uważały, aby nie stracić gola. Między 38 a 42 minutą Broń zdobyła dwa gole po podobnych akcjach dwójkowych Chrzanowskiego i Marczaka, który dwukrotnie pokonał Simę.
         Po przerwie nasza drużyna kontrolowała grę, a w 60 minucie nareszcie Broń wykorzystała jeden ze swoich dawnych atutów- główkę Damiana Sałka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Chwilę wcześniej Kuba Chrzanowski z bliska mógł pokonać bramkarza Sokoła.
        W 70 minucie mieliśmy powtórkę z meczu z MKS Kutno- Sebastian Ceglarz zdobył gola dla Sokoła, a zaraz po wznowieniu gry Jakub Chrzanowski popędził z piłką na bramkę Sokoła i momentalnie odpowiedział golem. Tuż przed końcem Mariusz Marczak dokończył dzieła, zdobywając swojego trzeciego gola po podaniu Leśniewskiego. Broń mogła zdobyć szóstą bramkę, ale Ślifirczyka, który wychodził sam na sam z bramkarzem nieprzepisowo zatrzymał Golański, za co zobaczył czerwoną kartkę.

 

PODOBNE WPISY