Świetny mecz Broni

BROŃ RADOM - STAL STALOWA WOLA 4:2 (3:2)

1:0 Jedynak 5, 2:0 Jamróz 18 z karnego, 2:1 Białek 30, 2:2 Getinger 31, 3:2 Ubożak 40, 4:2 Teboh 84.

Broń: Młodziński - Noheem (46 Zacharski), Kupiec, Czachór, Ubożak - Jamróz, Sałek (46 Dziubiński), Kourou, Kozubek (65 Marczak)- Ziętek (46 Rusin), Jedynak (75 Teboh)..

To było bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Na tle czołowej drużyny drugiej ligi nasi gracze spisali się znakomicie. Świetnie wypadli też nowi testowani gracze.

FOTOGALERIA TUTAJ

Pierwsza połowa toczyła się z lekką przewagą Broni, a sam pojedynek mógł się podobać. Było sporo dobrych akcji, a przede wszystkim bramek. Już w 5 min Łukasz Jamróz z prawej strony dograł do ziemi do Sławomira Jedynaka, a ten tylko dołożył nogę. W całym spotkaniu napastnik MKS Stęporków zagrał bardzo poprawnie.

w 18 min w pole karne wjeżdzał Adrian Ziętek i był faulowany przez defensorów Stalówki. Jamróz pewnie wykonał rzut karny.

W 30 minucie w odstepie krótkiej chwili nastąpiło chwilowe rozprężenie i rutynowany rywal ze Stalowej Woli to wykorzystyał. Najpierw pięknym strzałem z rzutu wolnego z 17 metrów popisał się Wojciech Białek, a chwilę później w zamieszaniu pod naszą bramką, piłkę wepchnął Getinger.

W 40 min przepiękną bramkę zdobył Łukasz Ubożak. Lewonożny obrońca uderzył z ponad 30 metrów i to prawą nogą i piłka wpadła do siatki.

Druga połowa nie była już tak porywająca. Stal miała dwie okazje do zdobycia bramki, również Broń mogła podwyższyć rezultat. Udało się to dopiero w 84 min. Gola zdobył Georghe Teboh.

Z testowanych zawodników należy wyróżnić środkowego obrońcę, Macieja Czachóra, wspomnianego napastnika, Jedynaka i Nigeryjczyka Noheema. Nieco słabiej wypadł środkowy pomocnik, Senegalczyk Kourou. Słabiej natomiast Mateusz Zacharski z Orląt Kielce i spośró testowanych trener Artur Kupiec na razie jemu tylko podziękował za grę. Z Bronią zostanie też Kamil Rusin z Powiślanki Lipsko.