Świetny mecz w Sieradzu

WARTA SIERADZ - BROŃ RADOM 0:4 (0:2)
Bramki: Szymczak 16, 50, Nowak 32, Kobiera 71
Broń: Kosiorek - Bartosiak (80 Grudzień), Pietrzyk, Jendryczko, Weremko, Nowak (80 Knap), Kielak, Kobiera, Szymczak, (72 Grobla) Kalinowski (63 Reid), Odolak (72 Goljasz).
Wielkie brawa należa się naszej drużynie za mecz w Sieradzu. Było skutecznie, widowiskowo, bezbłędnie w obronie i bez niepotrzebnych kartek. Przed meczem chyba mało kto spodziewał się takiego wyniku.

Dziś trzeba pochwalić cały zespół, ale naszym, redakcyjnym, subiektywnym zdaniem świetną robotę wykonali Bartek Nowak, Marcin Szymczak i Wojtek Kalinowski. Wszyscy mocno pracowali na taki wynik.
Co ciekawe Broń była zespołem lepszym ale przed przerwą miała dwie świetne sytuacje i obie wykorzytała. W drugiej połowie Warta musiała się bardziej otworzyć. Mnożyły się błędy przeciwnika, a nasz zespół to wykorzystywał.
Od stanu 0:4 w naszek ekipie nieźle też zagrali zmiennicy. Trener dał pograć młodym zawodnikom, Knapowi, Grudniowi, Grobli, Goljaszowi. Wynik mógł być jeszcze wyższy.