Szansa na powrót na podium

BROŃ RADOM - POGOŃ II SIEDLCE
SOBOTA GODZ. 19

Bez Pawła Ankurowskiego piłkarze Broni Radom podejdą do meczu z rezerwami pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Czy nasz zespół zmaże plamę po meczu w Grodzisku? To się okaże. Mamy nadzieję, że kibice nie stracili wiary i w sobotni wieczór ci najwierniejsi przyjdą dopingować naszą drużynę.

To nie były łatwe dni dla drużyny. Znowu po fatalnym meczu w szatni odbyły się męskie rozmowy, a zespół w całości obejrzał na wideo przegrany mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (2:5).

– Błędy jakie popełniliśmy w tym spotkaniu, nie powinny zdarzać się trampkarzom, a tu mamy do czynienia z seniorami – mówi trener Broni Tomasz Dziubiński.

Szanse na zakończenie sezonu w pierwszej trójce są cały czas i Broń powinna zapomnieć o ostatnim meczu i podejść ostro zmobilizowanym do sobotniej gry. Za kartki pauzować będzie Paweł Ankurowski. Za to lepiej czuje się już Wajih Bouchniba i normalnie trenował w ostatnich dniach. Również Karol Budzikur czuje się lepiej i też powinien wystąpić przeciwko klubowi, w którym się wychował. Trzeba dodać, że w siedleckiej drużynie grał również Mariusz Marczak. 

Nie wiadomo w jakim składzie rywale przyjadą do Radomia. W pierwszoligowej ekipie doszło do zmiany trenera i kto ostatecznie w sobotę zagra w rezerwach będzie jasne dopiero po piątkowym, popołudniowym treningu. Nie ma to jednak większego znaczenia. Broń musi walczyć bez względu na to, kto wyjdzie naprzeciwko.

Jesienią padł wynik 1:1.

RELACJĘ LIVE Z MECZU BROŃ – POGOŃ II BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZYM PORTALU