SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! Niech ten nowy, 2021 rok będzie dla Was wszystkich szczęśliwy, pełny pozytywnych emocji i radości. Naszym piłkarzom, tym dużym i małym życzymy zdrowia i samych sukcesów. Trenerom świetnych decyzji, zgłębiania wiedzy i radości po każdym z meczów. Naszym sponsorom, aby rozwijali swoje firmy i byli zadowoleni z sukcesów. Rodzicom, kibicom i wszystkim mieszkańcom naszego miasta, żeby wróciła normalność, aby mogli przychodzić na mecz jak dawniej!