Sztab szkoleniowy się powiększa

Konrad Tarka, od nowego sezonu będzie wchodził w skład sztabu szkoleniowego trzecioligowej Broni Radom. Będzie on odpowiadał za tak zwany "bank informacji", ale obok trenera Mirosława Peresady, będzie asystentem trenera Tomasza Dziubińskiego.

Konrad Tarka ma 29 lat. W przeszłości grał w rezerwach Radomiaka Radom, Sokole Przytyk, Wulkanie Zakrzew i GKS Jedlińsk. W regionie radomskim należy do grona, młodych i perspektywicznych szkoleniowców, którzy chcą się uczyć i rozwijać.

– Obserwuję Konrada i podoba mi się jego praca, jego warsztat i podejście do obowiązków. Myślę, że w naszym sztabie będzie bardzo ważnym ogniwem – mówi Tomasz Dziubiński, szkoleniowiec naszych trzecioligowców.

Konrad Tarka na co dzień pracuje z piłkarzami z rocznika 2001. Nadal będzie pracował z tym zespołem, ale teraz będzie godził pracę z wyjazdami na mecze naszych trzecioligowych rywali i przygotowywaniem analizy gry przeciwnika. Na razie zrezygnował z gry w niższych ligach, ale cały czas utrzymuje formę. Kilka dni temu przebiegł 21 kilometrów w Półmaratonie Radomskiego Czerwca”76. 

Mirosław Peresada pozostaje w sztabie szkoleniowym w roli asystenta trenera Dziubińskiego i nadal pełni też rolę trenera bramkarzy.

PODOBNE WPISY