Szukali i znaleźli

Przed nadchodzącym nowym sezonem, do kadry Broni nie zdołało się załapać sześciu zawodników. Niektórzy zrezygnowali sami z gry. Dziś wiadomo już, że większość z nich znalazła sobie nowe kluby. Najciekawiej wygląda sytuacja Marcina Bogusia, który już nie długo zagra...przeciwko Broni.

Wojtek Kędzierski sam zrezygnował z gry w Broni, choć cały czas pozostaje w klubie i będzie uczył sztuki bramkarskiej najmłodszych adeptów futbolu. Postanowił jednak pograć trochę w piłkę na nieco mniej profesjonalnym poziomie. Jesienią zobaczymy go w klasie okręgowej w barwach Zamłynia Radom.

Również Robert Rogala nie żegna się z Bronią całkowicie. Wciąz jest trenerem chłopców z rocznika 1998. Zawodnik, któremu niedawno stuknęło 39 lat, już strzela bramki w meczach sparingowych Zodiaka Sucha. Co ciekawe w barwach tej drużyny będzie grał u boku naszego wybitnego wychowanka, Rafała Siadaczki i byłego golkipera Broni, Sławomira Bieleckiego.

Z zespołem Broni pożegnał się również Piotr Cichawa. Przez całą rundę wiosenną borykał się z poważną kontuzją kolana. Na razie powoli dochodzi do siebie i nie wiadomo, czy podjął gdzieś treningi. Znając jednak ambicje i zapał tego gracza, można się spodziewać, że jesienią nadal grać będzie w piłkę. 

Michał Doliński zostanie wypożyczony do jednego z klubów czwartej ligi. Na razie bardzo dobrze spisuje się w barwach Pilicy Białobrzegi, dla której zdobył dwie bramki w ostatnim sparingu.

Nie wiadomo co dzieje się z Wojciechem Jagodzińskim. Najprawdopodobniej szuka on sobie klubu w okolicy Kielc.

Ciekawie wygląda sytuacja Marcina Bogusia (na zdjęciu). 37-letni obrońca wystąpił na lewej obronie w sparingu Orlicza Suchedniów z Koroną Kielce. W Orliczu na tej pozycji dotąd grał …Łukasz Ubożak, który z kolei zasilił szeregi Broni. Na razie Boguś jest testowany, ale wszystko wskazuje na to, że dojdzie do wymiany zawodników. Sami jesteśmy ciekawi kto będzie miał większy pożytek Orlicz, czy Broń. Już w sobotę w Suchedniowie oba zespoły zagrają przeciw sobie w meczu sparingowym.

PODOBNE WPISY