Szykuje się mega-turniej! Przyjadą uznane marki!

Trwają gorące przygotowania do turnieju piłkarskiego Broń Radom Summmer Cup 2019. Już 9 czerwca na głównym stadionie przy Narutowicza 9 w akcji zobaczymy bardzo uznane marki jak Legia Warszawa, Escola Barcelona, Śląsk Wrocław i wiele innych. Rywalizować będzie 12 drużyn w roczniku 2011. Takiego turnieju w ostatnich latach w futbolu dziecięcym nie było.

Impreza odbędzie się przy wsparciu władz miasta, a także firmy Zbyszko produkującej napoje dla między innymi dla młodych sportowców – Veroni Mineral.

9 czerwca boisko głównego stadionu będzie podzielone na 3 częsci, gdzie rywalizwa będą systemem każdy z każdym – 12 drużyn z całej Polski. W tym roczniku zespół Broni jest jednym z najlepszych w Polsce, ale w futbolu dziecięcym bywa bardzo różnie i taki turniej dla naszej drużyny będzie ważnym sprawdzianem i fajnym doświadczeniem.

Zagrają dwie ekipy Broni Radom, a swój udział potwierdziło kilka kolejnych drużyn: Legia Warszawa, Kosa Konstancin, Śląsk Wrocław, Barca Academy Warszawa, Wisła Płock, Znicz Pruszków, Junior Białystok, Ursus Warszawa. Czekamy jeszcze na potwierdzenia zainteresowanych ekip – Lecha Poznań, Szkoły Brychczego z Warszawy i Motoru Lublin.

Szykuje się fantastyczna impreza, o której będziemy pisać jeszcze kilkakrotnie!

Przy okazji, w imieniu rocznika 2011 dziękujemy firmie Dalmet za ufundowanie strojów dla naszej drużyny!

PODOBNE WPISY