Ten mecz musimy wygrać

BROŃ RADOM - GKP TARGÓWEK WARSZAWA
Sobota, godz. 17 stadion przy N9

W ósmej kolejce trzeciej ligi, nasza Broń podejmie ostatni zespół w tabeli GKP Targówek. Goście przyjadą z nowym trenerem mocno umotywowani i na pewno nie wolno ich lekeważyć. 

Targówek fatalnie, bo od sześciu porażek rozpoczął nowy sezon. W kilku pojedynkach ta drużyna przegrywała minimalnie i dość pechowo. W ostatnim meczu ekipa ze stolicy pokonała rezerwy Widzewa Łódź. Ten pojedynek z pewnością dodał skrzydeł drużynie z Targówka.
Dodatkową motywacja dla gości bedzie osoba Cezarego Molędy, który objął stanowisko pierwszego trenera. Szkoleniowiec ten prowadził niegdyś przeciw Broni zespoły Startu Otwock, czy Narwii Ostrołęka.

Broń jest niepokonana i jest faworytem tego meczu. Nasz zespół musi się jednak postarać, aby pojedynek nie skończył się tak jak z Żyrardowianką Żyrardów. Tym bardziej, że już wiosną Targówek pokazał, że nie można go lekceważyć i wygrał na naszym stadioni 1:0.
Do składu Broni po chorobie wraca Norbert Rdzanek, zaś Kevin McMullen nie musi już pauzować za czerwoną kartkę. Pod znakiem zapytania stoi występ Mariusza Marczaka, który narzeka na mięśnie brzucha.

Zapraszamy kibiców na ten mecz i do głośnego dopingu. Będzie przeprowadzana zbiórka pieniędzy na oprawę, więc apelujemy, aby nie szczędzić grosza naszym „ultrasom”.