Ten mecz musimy wygrać…

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA
Środa godz. 18
Stadion przy ul. Narutowicza 9


Już w środę czekają nas kolejne emocje. tym razem deser na najwyższym (czwartoligowym) poziomie. Lokalne derby, kilku byłych piłkarzy i trenmer związany z naszym klubem. Warto się wybrać na stadion, bo i kibice szykują małą niespodziankę. Liczymy na wygraną i doBre widowisko.
PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ

Oskar w ostatnich latach to dobry znajomy Broni. Nasz zespół wygrał większość ligowych spotkań, ale to ostatnie należało do przysuszan i mocno utkwiło nam w pamięci. Na inaugurację rundy wiosennej 2017 Oskar wygrał w Radomiu 4:2. W środę będzie okazja do rewanżu, ale teżź dobry moment, aby na tle dobrego przeciwnika pokazać prawdziwą siłę.

ZOBACZ WIOSENNE SPOTKANIE OSKARA Z BRONIĄ TUTAJ

Ostatni pojedynek w Karczewie nie był adekwatny do tego co potrafi Broń. Grając prawie 80 minut w osłabieniu na ciężkim terenie udało się uzyskać jeden punkt i to trzeba uszanować. Dużym pozytywem, to o czym pisaliśmy – jest to jak zareagowała drużynę. Widzieliśmy zespół pełną gębą i to samo chcemy zobaczyć w środę.
Nie zagra Kamil Czarnecki. Szkoda, bez niego siła ofensywna jest osłabiona, Wiosną też brakowało go w meczu Oskarem (był kontuzjowany). Lecz tym razem trener ma kilka możliwości. Z przodu z powodzeniem może grać wraz ze Zbyszkiem Obłuskim, Wiktor Putin, Emil Więcek, czy Przemysław Nogaj. Możliwości jest kilka i pewnie z którejś skorzysta trener Artur Kupiec.
Wiemy jedno – mamy fajny i bardzo mocny zespół, który potrzebuje teraz wsparcia kibiców!!!

Latem trener Bolesław Strzemiński zmontował całkiem ciekawy zespół. Co prawda ubył bramkarz Awdziewicz, odszedł obrońca Patryk Walasek, z powodu kontuzji nie grają Paweł Maciejczak i Paweł Kowalczyk. Przyszli za dobrze znani zawodnicy z występów przy ul. Narutowicza – Norbert Wnukowski, Cezary Zieliński, Tomasz Bartosiak. Ponadto latem do zespołu doszli dwaj gracze Szydłoiwianki, których niegdyś chciał trener Dariusz Różański – Patryk Czarnota i Tomasz Zagórski. Ten ostatni zdobył w ostatnim meczu kapitalną bramkę z rzutu wolnego. Poza tym Oskar zakontraktował dwóch bardzo dobrych zawodników z RPA, Matsoso i Nkwana.
Po trzech kolejkach zespół Oskara ma 7 punktów. U siebie wysoko pokonał Błoniankę 5:1, tydzien później zremisował 3:3 z rezerwami Znicz Pruszków, a w ostatniej kolejce pokonał 1:0 jednego z faworytów ligi, Pogoń Grodzisk Maz.

Pierwszy gwizdek w środę o godz. 18. Jeszcze raz przypominamy, aby pojawiać się wcześniej przy kasie biletowej. MOSIR również zadeklarował, że podobnych problemów jak ostatnio już nie będzie.

OD GODZ. 17.45 BĘDZIEMY NA ŻYWO RELACJONOWAĆ NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA Z MECZU