Ten mecz musimy wygrać…

BROŃ RADOM - HURAGAN MORĄG
Piątek, godzina 18
Stadion ul. Narutowicza 9


W piątkowy wieczór liczymy na skuteczną, mądrą i dobrą grę naszych piłkarzy. Liczymy na gromki doping kibiców. Wygrana w spotkaniu z Huraganem jest niezwykle potrzebna, a może też sprawić, że szybko zpomnimy o ostatnich niepowodzeniach. Ten zespół potrafi grać w piłkę i wygrywać, a może to udowodnić właśnie w tak ważnym meczu jak ten zbliżający się z ekipą z Morąga.Przy odrobinie szczęścia komplet punktów może dać naszej drużynie pewne utrzymanie.

Czeka nas trudny i zarazem ważny pojedynek, bo przeciwnik wygrał w ostatnim meczu 2:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i traci do Broni już tylko 2 punkty. Huragan jest tuż nad strefą spadkową i przyjedzie mocno zdeterminowany.

Jesienią w pojedynku obu zespół padł wynik 4:0, ale kto widział ten mecz, ten wie, że do 30 minuty kiedy jeszcze było 0:0, Broń powinna prowadzić różnicą trzech goli, ale przed przerwą rywalowi wyszły dwa „strzały życia”.

SKRÓT POJEDYNKU JESIENNEGO ZOBACZ TUTAJ

Dziś nie ma już co pisać o ostatnich niepowodzeniach, bo i Huragan wiosną prezentuje się równie przeciętnie jak Broń. Wygrana w piątek doda nam wiary w ten zespół 
– Rozmawiałem długo z zawodnikami i wiem, że ostatnio nasze rozmowy motywacyjne nie przynosiły skutku, ale liczę, na profesjonalizm w piątkowy wieczór. Nasz zespół ma o co grać. Gramy o byt tego klubu, a  także o pieniądze, bo przed wakacjami drużyna może z boiska podnieść jeszcze premie meczowe. Mam nadzieję, że zależy im na tym i podejdą do tego profesjonalnie – zaznacza trener Broni, Dariusz Różański.

Szkoleniowiec radomskiej drużyny ma spory komfort, bo praktycznie wszyscy zawodnicy są do jego dyspozycji. Z drugiej strony w ostatnich kolejkach niektórzy gracze byli kompletnie bez formy, więc wystawienie meczowej jedenastki nie jest taką łatwą sprawą.

Harmonogram 32 kolejki: 
Legionovia Legionowo – Sokół Ostróda, Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska, Pelikan Łowicz – ŁKS 1926 Łomża, Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Ruch Wysokie Mazowieckie – Mazur Ełk, Sokół Aleksandrów Łódzki – Victoria Sulejówek, Unia Skierniewice – Legia II Warszawa, Ursus Warszawa –  Lechia Tomaszów Mazowiecki

Relacja tekstowa na żywo z piątkowego meczu od godz. 17.30 na naszym portalu!