Ten mecz musimy wygrać

Piast Piastów - BROŃ RADOM

Sobota godz. 12
Aleja Tysiąclecia 1, stadion w Piastowie

Piłkarze Broni Radom, w sobotę w samo południe jadą do Piastowa. Wszyscy liczymy, że nasz zespół odniesie pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie i po tej kolejce wróci na fotel lidera.

Broń jedzie na mecz w roli faworyta. Piast w dotychczasowych trzech spotkaniach przed własną publicznością nie zdobył jeszcze nawet punktu. Jedną wygraną wywalczył na wyjeździe z Koroną Góra Kalwaria, zremisował także na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Nasz zespół na ten mecz wybiera się w najsilniejszym zestawieniu. Broń jeśli chce co najmniej utrzymać pozycję wicelidera, to powinna wygrać to spotkanie. Nasi gracze nie powinni się jednak sugerować słabą formą rywala, tylko powinni podejść maksymalnie skoncentrowani do tego meczu od pierwszego gwizdka. Liczymy również, że uda się podtrzymać bardzo dobrą skuteczność. W ostatnich dwóch meczach Broń zdobyła 11 goli (6:1 z Mogielanka i 5:0 z Naprzodem).

W innym ciekawie zapowiadającym się meczu, lider tabeli, Zwolenianka wybiera się do Grójca, gdzie o punktu z silnym Mazowszem, podopieczni Pawła Potenta będą mieli bardzo ciężko. Emocji z pewnością nie zabraknie w Mszczonowie, gdzie Mszczonowianka ma ochotę przerwać świetną passę bez porażki drużyny UKS Łady.

Zestaw par 7 kolejki: 
Piast – Broń, sob. 12
Naprzód – Kozienice, sob 12
Mszczonowianka – Łady, sob 15
Warka – Wulkan, sob. 15
Mazowsze – Zwolenianka, sob 16
Skra – Pogoń, sob 16
Pilica – Szydłowianka, niedz. 16
Korona – Sparta, niedz. 16

       
       
       
       
       
       
       
       

PODOBNE WPISY