Test w Tarnobrzegu

Nietypowo, bo w piątkowe popołudnie nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz sparingowy. O godz. 17 w Tarnobrzegu zmierzą się z miejscową Siarką. Zespół trenera Adama Mażysza, ostatni sezon zakończył na trzecim miejscu. Do Tarnobrzega nie jadą Badji Kourou, Marcin Janakowski i Paweł Wolski.

Oba zespoły grały kontrolnie ze sobą zimą w Radomiu. Wówczas padł wynik 1:1. Zarówno dla Siarki, jak i Broni będzie to bardzo pożyteczny i ważny sprawdzian, bo w obu klubach czas testowania powoli się kończy.

Po tym jak do zespołu powrócił Maciej Czachór, klub zrezygnował z testowanego Marcina Janakowskiego. Z kolei Paweł Wolski sam zrezygnował z gry w Broni, gdyż uznał, że nie będzie miał tutaj pewnego miejsca w podstawowym składzie. Na jego miejsce do kadry wskoczy 18-letni Wojtek Gorczyca.

Spośród testowanych, do Tarnobrzega pojadą Piotr Nowosielski i Dawid Łyżwa. Tego pierwszego testować rzecz jasna już nie trzeba, ale wciąż formalnie nie jest jeszcze zawodnikiem Broni. Z kolei Łyżwa będzie chciał jeszcze przekonać trenera Kupca co do swoich umiejętności.
Po lekkiej kontuzji pięty, do składu wraca Norbert Rdzanek. Problem z kolanem ma za to Senegalczyk Badji Kourou i na razie nie będzie grał.

Mecz w Tarnobrzegu rozegrany zostanie na głównej płycie stadionu Siarki. Początek o godzinie 17. Wynik tego spotkania będziemy podawać na żywo na naszej stronie.

PODOBNE WPISY