Testowanie trwa. W sobotę z Hutnikiem WIDEO,FOTO

Mateusz Mianowany, 24-letni pomocnik Granatu Skarżysko Kamienna to kolejny zawodnik jaki pojawił się na zajęciach Broni Radom. Niewykluczone, że w sobotnim meczu kontrolnym pojawią się następni gracze. Zapraszamy do oglądania krótkiej migawki z treningu czwartkowego oraz galerii zdjęć.

MATERIAŁ WIDEO TUTAJ
FOTOGALERIA Z TRENINGU TUTAJ

Czytaj dalej...

Najbliżej angażu w Broni jest na razie trójka zawodników, bramkarz Paweł Młodziński, obrońca Dawid Sala oraz pomocnik – skrzydłowy Jan Kowalski. Tych zawodników trener Tomasz Dziubiński zna bardzo dobrze i jak przyznaje, nie trzeba ich testować. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to już w sobotę całą trójka podpisze umowę.

Trener Tomasz Dziubiński zrezygnował z dalszego testowania Mirosława Kalisty (napastnik Łysicy). W dalszym ciągu z Bronią trenują: Rafał Białecki (Pilica Białobrzegi), Paweł Mech (bramkarz – KSZO Ostrowiec), Mateusz Dziubek (Granat) oraz pojawił się kolejny gracz ze świętokrzyskiego – Mateusz Mianowany. To 24-letni wychowanek Alitu Ożarów. Kilka dni temu był na testach w Sandecji Nowy Sącz.

Nowi zawodnicy dostaną swoją szansę w sobotę w Skaryszewie (godz. 12). Broń zagra z Hutnikiem Warszawa, Trener Broni Tomasz Dziubiński w dalszym ciągu poszukuje nowych graczy, a priorytetem póki co jest napastnik.

PODOBNE WPISY