Testowanie z Lewartem

BROŃ RADOM - LEWART LUBARTÓW
UWAGA ZMIANA GODZINY MECZU!
SOBOTA GODZ. 12.15


Piłkarze Broni w sobotę zagrają kolejny mecz towarzyski. Czekamy na kolejnych nowych zawodników, coraz lepszą grę i przede wszystkim realne wzmocnienia zespołu. Wierzymy, że kadra zespołu powoli zacznie się kształtować.

Dla naszego zespołu będzie to już piąty mecz kontrolny, o ile bierzemy pod uwagę treningowe potyczki ze Skaryszewianką Skaryszew i Pilicą Białobrzegi rozegrane w eksperymentalnym zestawieniu. 
Nasz sobotni przeciwnik, Lewart Lubartów zajmuje w 3 lidze lubelsko – podkarpackiej 12 miejsce i również ma trudną sytuację, aby utrzymać się na tym szczeblu. W ostatnim meczu kontrolnym Lewart wygrał 1:0 z Tomasovią Tomaszów.

W ekipie Broni szanse gry dostaną zawodnicy, którzy od jakiegoś czasu trenują przy N9. Mowa tutaj o Władysławie Terentjewie z ŁKS Łódź, Krystianie Stolarczyku z GKS Bełchatów, Damianie Kupiszu z Astry Ustronie Morskie. Mają się pojawić kolejni nowi gracze, ale jacy i na jakie pozycje, dowiemy się pewnie podczas samego meczu sparingowego. Sami jesteśmy ciekawi jak będzie się w najbliższym czasie kształtować kadra Broni.