To będą wyjątkowe mistrzostwa Polski

Pojawią się ekipy z całej Polski, ale też drużyny z Czech i Niemiec. Już 18 i 19 czerwca rozegranej zostaną Klubowe MIstrzostwa Polski, w których wezmą udział dwie drużyny Broni Radom z rocznika 2007 i 2008. Sama impreza zapowiada się wyśmienicie. Kilka dni temu w iście uroczystej atmosferze odbyło się losowanie grup w Hotelu Sielanka nad Pilicą **** To właśnie na tych obiektach niegdyś przygotowywała się reprezentacja Chorwacji, potem Polski.
Organizatorem imprezy jest Damian Aderek, trener i właściciel Syrenka Soccer School z Białobrzegów. Rok temu w Białobrzegach zorganizował mistrzostwa dla 20 zespołów z całej Polski. Już wtedy zjechały się takie piłkarskie firmy jak Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Górnik Zabrze i wiele innych. Teraz jednak będzie jeszcze lepiej. Imprezę rozłożono na dwa dni, a areną zmagań będą boiska na obiektach hotelu Sialanka w Warce.

Rocznik 2007. Grupa A: Syrenka Soccer School Białobrzegi, Motor Lublin, JKS Jarosław Broń Radom, LUKS Skrzyszów, Talencik Radom, Akademia First Kick.

Rocznik 2008: Grupa B: Legia Soccer School Warszawa, Energia Kozienice, Junior Radom, RAP Radomsko, Talencik Radom, Broń Radom, Stal Mielec.

Zdjęcie organizatora: Trenerzy Wojciech Banaczka (z lewej) i Marek Zakrzewski – W środku Damian Aderek, główny organizator klubowych mistrzostw