To już 10 lat naszej strony!!!

2 czerwca 2007 roku Broń rozegrała pasjonujący mecz z Przyszłością Włochy na wyjeździe. Walczyliśmy wówczas o utrzymanie w piątej lidze i wygraliśmy na wyjeździe 4:3. Tego dnia w internecie zadebiutowała oficjalna strona Broni. Minęło już 10 lat. Jesteśmy dumni, że mogliśmy działać przez ten czas dla Was. Obecnie portal klubowy Broni to jedna z najbardziej popularnych stron sportowych w regionie radomskim.

Jesteśmy z wami od 2 czerwca 2007 roku. Pierwszy tekst zawierał relację z meczu Przyszłość Włochy – Broń Radom. Można go przeczytać TUTAJ.

Przez te 10 lat na stronie pojawiło się ponad 7000 artykułów, 437 filmów wideo w BrońTV, 752 galerie zdjęć. W sumie ponad 16 tysięcy zdjęć. Jeździmy za drużyną na wszystkie mecze, relacjonujemy na żywo wszystkie spotkania.

Jak wyglądała pierwsza odsłona strony w 2007 roku? Zdjęcia poniżej
Ilość zdjęć w galeriach: 4640

Choć strona jest oficjalnym portalem klubowym, to trzeba pamiętać, że jest to zupełnie niezależna witryna. To znaczy nikt ze strony władz klubu nie wpływa na nas jak mamy to robić i o czym mamy pisać. Sami jako odbiorcy dobrze wiecie, że kiedy Broń gra bardzo dobrze, to chwalimy drużynę, natomiast kiedy jest „piach”, nie boimy się o tym pisać. Dlatego strona bardzo często jest cytowana w w wielu mediach lokalnych w naszym regionie i jest dobrym źródłem informacji.

Dzięki naszej oficjalnej stronie udało się przeprowadzić kilka akcji charytatywnych, prowadzimy też zabawę w postaci Ligi Typera. Od pewnego czasu jej tworzeniem zajmuje się jedna osoba, która robi foto, wideo, pisze teksty i relacje live. Ale w ciągu 10 lat od czasu do czasu pomagali Krzysiek, Remek, Andrzej, Sebastian i Bartek za co należą się wielkie podziękowania. 
W ubiegłym roku jubileuszowym rozpoczęły się prace nad zmianami oficjalnej strony. Powstały dwa projekty, które potrzebują jeszcze wielu poprawek. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku uda się wprowadzić w życie zupełnie nowoczesną odsłonę.

I poniżej trochę statystyki. Jak widać w dzień meczowy z Victorią Sulejówek, na stronę weszło prawie 6400 unikalnych użytkowników. Nie są to rekordowe statytstyki, bo podczas meczów z Radomiakiem, stronę w ciągu dnia oglądało 12 tys.UU. 

Dziękuję zarządowi klubu, kibicom i wszystkim czytelnikom za zrozumienie. Tworzenie tak powaznego medium jakim jest strona Broni przez 10 lat, to wielka przyjemność, pasja, ale też odpowiedzialność. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, ale również za słowa krytyki. Wszak nic tak nie uczy człowieka jak wyciąganie wniosków z własnych błędów. Wierzę, że kolejne 10 lat będzie jeszcze bardziej udane i przyjdzie mi pisać i towarzyszyć drużynom Broni przede wszystkim przy wygranych.
Admin

PODOBNE WPISY