To już czwarty Memoriał!

IV MEMORIAŁ ZDZISŁAWA MIŁKOWSKIEGO
Sobota, godz. 9
Niedziela godz. 9
Obiekty przy ul. Narutowicza 9


W najbliższy weekend już po raz czwarty na obiektach przy ul. Narutowicza 9 odbywać się będzie Memoriał Zdzisława Miłkowskiego, człowieka który przez 55 lat poświęcał się dla naszego klubu. Czekają nas wielkie emocje! Na boisku rywalizować będzie 16 zespołów z całej Polski!

To jeden z największych młodzieżowych turniejów futbolowych dla młodzieży w regionie radomskim. Celem jest upamiętnienie Zdzisława Miłkowskiego, człowieka, który ponad 50 lat pracował dla radomskiej Broni. Zagrają chłopcy z rocznika 2004. Właśnie tą drużynę, przed śmiercią prowadził Zdzisław Miłkowski.
Od kilku dni znamy już pełną listę drużyn, które będą uczestniczyć w imprezie. Obsada będzie bardzo mocna, ale turniej zapowiada się bardzo prestiżowo.
Impreza odbywać się będzie na trzech boiskach przy ul. Narutowicza, na dwóch trawiastych oraz na sztucznym, sąsiadującym. 16 zespołów grać będzie po 20 minut systemem, każdy z każdym. Będzie więc mnóstwo grania.

Rok temu wygrał Widzew Łódź, a wcześniej KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zaś w I memoriale triumfowała Delta Warszawa. Radomska Broń roku temu była na podium, ostatecznie zajmując trzecie miejsce.

W poprzednich latach impreza była bardzo ciekawa. W sobotę pierwsze mecze rozpoczną się o godz. 9. Pojedynki w sobotę odbywać się będą do godziny 18, a kontynuowane będą w niedzielę od godz. 9. Zakończenie pojedynków zaplanowano na niedzielę, około godziny 15.30.

Uczestnicy
Oprócz dwóch zespołów gospodarzy, Broń Radom i Broń II Radom, rywalizować będą:  BKS Lublin, Stal Rzeszów, Polonia Warszawa, Znicz Pruszków, Stal Mielec, Delta Warszawa, Gwardia Koszalin, Elana Toruń, Mazowsze Grójec, Górnik Łęczna, Zjednoczeni Stryków, Celsium Skarżysko, Olimpia Grudziądz, Bronowianka Kraków

Przez cały weekend będzie można śledzić wyniki i tabelę na bieżąco

ZOBACZ WYNIKI
ZOBACZ
TABELĘ

KIM BYŁ ZDZISŁAW MIŁKOWSKI. ZOBACZ NASZE WSPOMNIENIE TUTAJ

ZOBACZ PAMIĄTKOWĄ FOTOGALERIĘ TUTAJ