To nie będzie łatwy bój

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 17

Plaga kontuzji w Broni Radom? Zdziesiątkowana kontuzjami Broń? Nic bardziej mylnego. Zespół trenera Tomasza Dziubińskiego jedzie na sobotni mecz tylko bez Dominika Leśniewskiego, o czym wcześniej już informowaliśmy. Trzeba wykorzystać słabszą formę rywala i pokusić się o komplet punktów.

Sokół Aleksandrów Łódzki, to drużyna, która gra poniżej oczekiwań swoich kibiców. „Na papierze” jest to mocny zespół, który miał bić się o czołowe lokaty, a tymczasem rundę wiosenną zaczął bardzo słabo. Dwa remisy i trzy porażki stawia Sokół na ostatnim miejscu (nie licząc Targówka) w tabeli po pięciu kolejkach rundy wiosennej.

– Jestem zaskoczony słabą grą Sokoła, bo jest to moim zdaniem bardzo poukładany zespół. Na pewno musimy uważać, bo o wygraną nie będzie nam łatwo – mówił w wywiadzie dla Zebrra.TV trener naszej drużyny, Tomasz Dziubiński.

W naszym zespole atmosfera jest bardzo dobra. Po meczu derbowym wszelkie urazy i kontuzje zostały wyleczone, lub po prostu nie są na tyle poważne, aby komukolwiek przeszkadzały w grze.

Jesienią w Radomiu padł remis 0:0, mimo, że Broń trafiała w poprzeczki i słupki. W poprzednich latach z Sokołem na jego boisku udawało się już wygrywać. Rok temu Broń wygrała tam aż 5:1. Liczymy, że teraz też jest to możliwe.

W SOBOTĘ OD GODZ. 16.45 BĘDZIEMY RELACJONOWAĆ NA ŻYWO TO CO DZIEJE SIĘ W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM – jeśli tylko warunki pozwolą.

PODOBNE WPISY