To nie będzie spacerek z outsiderem!

KS WASILKÓW - BROŃ RADOM
Sobota godz.17

Piłkarze Broni Radom w sobotę zagrają w odległym Wasilkowie, z tamtejszym beniaminkiem, mistrzem podlaskiej czwartej ligi. Nasz rywal źle zaczął nowy sezon, od czterech porażek, ale ostrzegamy naszych zawodników, że Wasilków u siebie nie jest słabą drużyną i to nie będzie łatwy mecz. Wierzymy jednak w naszą drużynę. Jeśli będzie walka, koncentracja i skuteczność przez całe 90 minut, to będzie dobrze!

KS Wasilków w poprzednim sezonie wygrał czwartą ligę podlaską. W nowy sezon wystartował źle, przegrywając kolejno z Pelikanem Łowicz 0:4, Concordią Elbląg 1:2, Sokołem Ostróda 0:2 i RKS Radomsko 0:5. Trener Dariusz Różański miał okazję oglądać materiały wideo związane z naszym przeciwnikiem, który dla Broni jest kompletnie nieznany.
 
– To nie będzie spacerek. KS Wasilków mimo tych porażek prezentował się całkiem dobrze. Ma też swoje słabe strony, które będziemy chcieli wykorzystać. Mam przede wszystkim nadzieję, że moi piłkarze nie będą się sugerować tabelą i zagrają maksymalnie zmobilizowani – zaznacza trener Różański.

Tak jak już pisaliśmy, powoli sytuacja kadrowa w Broni się poprawia. W zajęciach uczestniczą już normalnie Patryk Czarnota, Władysław Terentiew i Przemysław Nogaj. Jednak nie zagramy w optymalnym zestawieniu.

Nasza drużyna wyjeżdża na to spotkanie już w piątek. Zespół będzie miał czas na odpoczynek, na wspólny spacer i integrację. Przed meczami w Ełku, Łomży, czy Morągu, to pomagało i mamy nadzieję, że teraz też pomoże.

KS Wasilków (według portalu dumastolicy.pl)
W dotychczasowej historii, Broń z Wasilkowem nigdy się nie spotkała. Na szczególną uwagę zasługuje Jan Pawłowski, napastnik, który rozegrał prawie 50 spotkań w ekstraklasie w barwach Jagielloni Białystok.
Przyszli: Damian Oracz (M) (pomocnik, z MOSP Białystok (juniorzy)), Jakub Jakimiuk (M) (napastnik, z ŁKS-u Łomża (IV liga, spadkowicz), 16 m. i 1 b.), Michał Grygoruk(M) (pomocnik, z Puszczy Hajnówka (liga okręgowa)), Damian Wysocki (M) (obrońca, z MOSP Białystok (juniorzy)), Łukasz Trzaska (obrońca, z Hetmana Białystok (IV liga)), Maciej Zieniewicz (pomocnik, z Mazura Ełk (IV liga, spadkowicz), 30 m. i 3 b.)
Odeszli:
Sparingi: 7:1 z Sokołem Sokółka (IV liga), 4:0 z Hetmanem Białystok (IV liga), 8:1 z ŁKS-em Łomża, 2:4 z Turem Bielsk Podlaski (IV liga), 0:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie (III liga)

W SOBOTĘ OD GODZ. 16.30 BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ TEKSTOWĄ RELACJĘ NA ŻYWO

PODOBNE WPISY