Towarzyskie mecze naszej młodzieży

W sobotę niektóre drużyny młodzieżowe Broni Radom rozegrały mecze towarzyskie. Wyniki i relacje będziemy na bieżąco uzupełniać w rozwinięciu.

Rocznik 2009
Broń Radom – Lublinianka Lubin 1:1
Bramka: Ciszewski
Skład: K. Turek – M. Batorski, K. Ciszewski, B. Czerny, B. Gierwatowski, M. Grzyb, Sz. Jabłoński, A. Just, D. Juźwik, B. Kucharski, A. Płatos, P. Przydatek, W. Stachowicz, J. Więcaszek
Mecz 3x 30 minut, ostatnia tercja w „jedenastkach”.
Wyrównane, szybkie spotkanie stojące na niezłym poziomie. Oba zespoły starały się budować akcje podaniami czego nie ułatwiało dość śliskie boisko ani bardzo dobra gra defensywna obu zespołów.
Trener Arek (Lublinianka): „Bardzo dziękujemy z zaproszenie na grę oraz za przygotowanie boiska, które pozwalało na prowadzenie w miarę płynnej gry. Dla mojej drużyny był to bardzo pożyteczny sparing z silną fizycznie drużyną, która dobrze operowała piłką i grała bardzo po męsku. Myślę, że byliśmy wymagającym przeciwnikiem i liczę że jeszcze się spotkamy”.
Trener Marek: „Dziękujemy Trenerowi i Drużynie Lublinianki za przyjazd do Radomia pomimo niepewnej pogody. Oba zespoły zaprezentowały dobrą, dojrzałą i twardą grę szczególnie w defensywie co przełożyło się na niewielką ilość sytuacji podbramkowych. Bardzo wyrównany mecz bardzo pożyteczny myślę dla obu zespołów.”

Broń II Radom – Drogowiec Jedlińsk 8:0 (2:0)
Mecz 2x 30 minut
Bramka dla Broni II : M. Batorski x4, A. Just x3, K. Kacprzycki
Skład: K. Turek – M. Batorski, B. Czerny, A. Grzywacz, Sz. Jabłoński, A. Just, K. Kacprzycki, D. Kaźmierczak, B. Kędzior, B. Kucharski, A. Kupidura, A. Pastuszka, P. Przydatek
Kolejny pożyteczny sparing „dwójki” , która z powodu dużej ilości absencji została zasilona nieco podmęczonymi zawodnikami grającymi wcześniej z Lublinianką. Początek meczu dość ospały ale z każdą minutą przewaga naszego zespołu była coraz bardziej wyraźna. Kilka dobrych akcji na jeden dwa kontakty, niezła skuteczność i solidna gra w defensywie. Serdecznie dziękujemy Trenerowi i Drużynie Drogowca, że zdecydowali się w ostatniej chwili zastąpić zespół Prochu i przyjechać do nas na to spotkanie.

Rocznik 2010
Radomiak 2011 Radom – Broń Radom 2:5 (2:0)
Bramki: Sentkiewicz 2, Ligęza 2, Wieprzycki.
Broń 2010: Bisiński, Piętak, Ciciora, Szapaniak, Sentkiewicz, Ligęza, Majewski, Bąk, Wiprzycki, Jakubowski, Grabowski, Delikat.
– Słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Mało ruchu bez piłki, brak skuteczności pod bramką. Zupełnie inna 2 połowa gdzie zagraliśmy wysokim pressingiem i na niewiele pozwoliliśmy przeciwnikowi. Graliśmy z rocznikiem 2011 – informuje trener Robert Rogala.

Rocznik 2008
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom 5:3 (4:1)
Bramki: Bugaj, Ł. Wąsik, Staniszewski.
– Praca i pokora, te dwie rzeczy muszą przyświecać moim zawodnikom po meczu. Zawodnicy są młodzi, ale muszą się nauczyć koncentracji, bo szybko zostali sprowadzeni sprowadzeni na ziemie. Szybko stracili gole i do przerwy przegrywali 4:1. Dopiero w drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej, mieliśmy kilka świetnych sytuacji i tego meczu nie można było przegrać. Z takich spotkań trzeba wyciągać wnioski i uczyć się na błędach – powiedział po meczu trener rocznika 2008, Marcin Trojanowski.

PODOBNE WPISY