Trampkarze trenera Siwaka rozgromili Pilicę

Pilica Białobrzegi - Broń 2002 Radom 0:17

Strzelcy bramek : Damian Machajek 3, Lis Patryk 3, Adam Kotlimowski 3, Jakub Krzyżanowski 2, Krystian Sikora 2, Błażej Dróżdż 1, Kacper Banaczek 1, Michał Kiełbasa 1 i Benedykt Skorżyński 1.

Do Białobrzegów nasza drużyna wybrała się w  następującym składzie : w bramce – Kacper Kozicki , w polu: Damian Machajek (kapitan), Błażej Dróżdż, Kacper Banaczek, Karol Nowacki, Wiktor Jeżak, Jakub Krzyżanowski, Krystian Sikora, Jan Laskowski, Benedykt Skorżyński, Michał Kiełbasa, Patryk Lis i Adam Kotlimowski.

W drodze na pozór atmosfera była bardzo gorąca, choć im bliżej byliśmy stadionu Pilicy w zawodnikach wyczuwało się napięcie, Nasi zawodnicy wyszli na murawę skoncentrowani, czujni i uważni. I tak zaczęli też grę po pierwszym gwizdku sędziego. Od samego początku spotkania prowadziliśmy grę i  dyktowaliśmy swoje warunki na boisku. Widząc zarysowującą się przewagę Broni nad Pilicą wszyscy obserwatorzy czekali na rozwiązanie się worka z bramkami. I po paru  minutach piłkarze naszej drużyny umieścili po raz pierwszy piłkę w siatce przeciwnika. Przy coraz bardziej porażającej przewadze naszej drużyny kolejne bramki były tylko kwestią czasu… Na nieszczęście gospodarzy spotkania ich bramkarz musiał często wyjmować piłkę z własnej bramki. Do przerwy uczynił to osiem razy! Po zmianie stron nasi chłopcy nacierali na przeciwnika z nie słabnącym zapałem i udało im się ustrzelić jeszcze 9 bramek. Ostatecznie Pilica Białobrzegi  uległa w pierwszym spotkaniu Ligi U12  Broni Radom 0:17.

.

 

PODOBNE WPISY