Transferowe rozmowy trwają

W klubie trwają gorące, momentami bardzo trudne transferowe rozmowy zarówno z nowymi zawodnikami, jak i tymi, którym umowy się zakończyły, a niedawno świętowali z Bronią awans do trzeciej ligi. Konrad Paterek i Emil Możdżonek, dwaj solidni młodzieżowcy bardzo szybko porozumieli się z klubem. Również szybko z dotychczasowych graczy doszli do porozumienia Adam Imiela, Dawid Sala i Jakub Góźdź.

Bardzo konkretny był również Michał Kula i wszystko wskazuje na to, że ten doświadczony bramkarz nadal będzie reprezentował nasz klub. Bliski podpisania umowy z Bronią jest Jan Imiołek, który zaakceptował warunki. To dobrze znany zawodnik przy ul., Narutowicza 9. wychowanek Juniora Radom, który przez kilka lat grał w Broni Radom w roczniku 1999. Ma ciekawe piłkarskie CV, grał między innymi w młodzieżowej drużynie Chievo Verona.
Powrót na Narutowicza zaliczy również prawdopodobnie Piotr Stefański. To wychowanek trenera Dariusza Różańskiego. Wraz z rocznikiem 1995 grał z Bronią w Centralnej Lidze Juniorów, a ostatnio grał w Lubliniance i Hetmanie Zamość.
Z kolejnymi zawodnikami trwają rozmowy, więcej decyzji zapadnie w poniedziałek popołudniu. Nie są to łatwe rozmowy, ale mamy nadzieję, że jesienią Broń będzie mocnym zespołem.
Również w poniedziałek na treningu pojawi się na testach bramkarz – młodzieżowiec, która na swoim koncie ma udany sezon w trzeciej lidze.