Treningowo ze Skaryszewianką

Piłkarze Broni Radom rozegrają w środowy wieczór grę treningową. Przeciwnikiem będzie Skaryszewianka Skaryszew.
- Nie będzie to oficjalny sparing, ale zwykła gra treningowy. Część zawodników będzie miała normalny trening, część będzie grać, a potem zmiana. Chcę zobaczyć nowych zawodników w akcji - mówi trener Broni, Grzegorz Dziubek.

Co prawda pierwszy oficjalny sparing Bron zagra w 23 stycznia a Tychach, ale wcześniej szkoleniowiec Broni chciałby poznać możliwości kilku zawodników. Póki co od soboty nikt nowy w naszym zespole nie pojawił się. W środę zagra trjka graczy, którzy trenują z Bronią, Daiji Kimura (ostatnio Rominta Gołdap), Mateusz Paradowski (Bug Wyszków) i Mateusz Dewil (Lider Włocławek). Zagra też trzech piłkarzy, którzy wrócili do zespołu, Wiktor Kupiec, Michał Bojek oraz Bartłomiej Siwak. Na pewno w środę pojawi się napastnik, ale jest to znana postać w regionie radomskim, a nazwisko jeszcze do jutra przytrzymamy w tajemnicy (na prośbę samego zainteresowanego).
Kolejni testowani zawodnicy będą się pojawiać nawet do połowy lutego. Trener Grzegorz Dziubek jest w stałym kontakcie z kilkoma graczami. 
– Na razie mogę jedynie zdradzić, że gracze z którymi rozmawiam próbują swoich sił w wyższych ligach. Na początku stycznia jest to normalne. Na razie czekamy – dodaje szkoleniowiec.

PODOBNE WPISY