Trenują, grają, wzmacniają

Jutro odbędzie się pierwszy trening piłkarzy naszej drużyny. Czekamy z ciekawością na nowe twarze i z jeszcze większą niecierpliwością na nowy sezon. Tymczasem część naszych rywali zaczęło już treningi, zagrało sparingi i sprowadza nowych piłkarzy. Możliwe, że baraże Oskara i Pilicy Przedbórz okażą się…sparingami.
        Pierwszy sparing rozegrał ŁKS Łódź i tutaj od razu niespodzianka – pokonał 1:0 GKS Bełchatów, spadkowicza z ekstraklasy. Do ŁKS oprócz Piotra Wieczorka dołączył Rafał Serwaciński z Sokoła Aleksandrów. Za to z gry w ŁKS zamierza zrezygnować Adam Patora, najlepszy strzelec łódzkiej drużyny w minionym sezonie. Z pierwszoligowcem zmierzył się także Świt Nowy Dwór, który 2:2 zremisował z Pogonią Siedlce. Świt pożegnał się z grupą zawodników wśród których jest radomianin Kamil Szczepański. W Pelikanie Łowicz pojawiło się pięciu zawodników z drużyn niższych lig.
      Wzmacnia się także Ner Poddębice, w którym zagra Adam Grzybowski, który do tej pory występował w Polonii Warszawa. Trwa rewolucja w Polonii Warszawa mająca dać tej drużynie awans do drugiej ligi. Mariusz Marczak będzie miał w ataku kolegę z którym grał Narwi Ostrołęka. Do Polonii bowiem dołączy Marcin Truszkowski, który ostatnio grał w Siarce Tarnobrzeg.
Może okazać się, że baraże pomiędzy Oskarem Przysucha a Pilicą Przedbórz będą dla tych drużyn jedynie sparingami. Jeśli potwierdzą się pogłoski o wycofaniu z rozgrywek Startu Otwock, zarówno Oskar jak i Pilica wystąpią w trzeciej lidze.

PODOBNE WPISY