Trójkolorowe Wakacje

Dzisiaj o godzinie 16.30 miała miejsce inauguracja "TRÓJKOLOROWYCH WAKACJI". Punktualnie o 16.30 na sztucznym boisku radomskiej Broni zebrała się spora grupa młodych zwolenników futbolu. Młodzi piłkarze pod okiem, trenera Miłkowskiego mogli szlifować swoje umiejętności piłkarskie, a co najważniejsze, mogli miło spędzić wakacyjny czas biegając za piłką po sztucznej murawie radomskiego stadionu.

Dzisiejsze zajęcia zainaugurowały cykl wakacyjnych „TRÓJKOLOROWYCH WAKACJI”. Akcja ma na celu zagospodarowanie wakacyjnego czasu najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. Radom zawsze słynął z wielkich talentów piłkarskich, a takie nazwiska jak np. Dziubiński, Siadaczka, Kupiec, Leszczyński, Peresada, Miłkowski, Muc zapisały się złotymi zgłoskami w historii radomskiej piłki. Ci wielcy kiedyś także zaczynali na takich właśnie turniejach/akcjach jak ta obecna. Dziś wiekszość tych już spełnionych talentów zajmuje się w radomskiej Broni „wyławianiem” i trenowaniem… potencjanych talentów. W naszym mieście jest jeszcze bardzo liczna grupa uzdolnionej piłkarsko młodzieży, która nie zdecydowała się jeszcze na profesjonalne treningi i to właśnie głównie do tej grupy skierowana jest nasza propozycja.

Wszystkich młodych chłopców urodzonych w latach 1998 – 2002, chcących potrenować pod okiem wykwalifikowanych trenerów, w komfortowych warunkach, a także tych, którzy są po prostu ciekawi jak wygląda trening w profesjonalnym klubie serdecznie zapraszamy przez całe wakacje w każdy wtorek i piatek w godzinach 16.30 – 18.00.
Z chłopców, którzy będą uczęszczać na treningi zostaną wyselekcjonowane dwie kolejne grupy wiekowe – urodzeni w roku 2001, oraz urodzeni w roku 2002.

Daj sobie (swojemu dziecku) szanse, te 90 minut treningu może zadecydować o jego losie!
Gwarantujemy, że każdy piłkarz wróci od nas z treningu zmęczony, ale uśmiechnięty!

Więcej informacji o systemie treningowym, oraz o „życiu codziennym” naszej najmłodszej obecnie grupy możecie uzyskać odwiedzając ich własną stronę internetową BROŃ RADOM rocznik 2000, wystarczy kliknąć.

Wszystkich chętnych gorąco ZAPRASZAMY w każdy WTOREK i PIĄTEK na godzinę 16.30.

PODOBNE WPISY