Trzech bliżej Broni

Piłkarze trzecioligowej Broni Radom rozpoczęli kolejny tydzień ciężkich zajęć. Powoli, małymi kroczkamy trener grzegorz Dziubek otwiera karty ze składem. Na razie jednak jest ostrożny, nie chce podawać nazwisk, bo jak sam zaznacza, konkurencja nie śpi. wiadomo natomiast, że blisko gry w Broni są Daiji Kimura, Wiktor Kupiec i Michał Bojek. Niektórzy jeszcze się testują, a kolejni pojawią w najbliższych dniach.

– Telefon jest gorący, nie ukrywam, że czekam na informację od stopera i napastnika. Obaj to zawodnicy z wyższej ligi, którzy mogliby być sporym wzmocnieniem dla zespołu. Wierzę, że pojawią się w tym tygodniu i być może zagrają w sobotnim meczu z GKS w Tychach – mówi z uśmiechem trener Grzegorz Dziubek.

Na razie zespół trenuje codziennie oprócz niedziel. Wspomniani wcześniej Kupiec, Kimura i Bojek bardzo dobrze prezentują się na treningach i właściwie to już tylko od nich zależeć będzie, czy pozostaną przy N9.

Dziś na treningu Szydłowianki zameldował się Kamil Czarnecki, ale prawdopodobnie od wtorku ponownie będzie uczestniczył w zajęciach z Bronią. Nadal trenuje z zespołem Damian Kupisz (na zdjęciu), wychowanek Bałtyka Koszalin. Nadal trenuje również Bartek Siwak (ostatnio Energia). Zrezygnowano z usług Mateusza Paradowskiego.

Na testy do Garbarnii Kraków udał się za to Bartłomiej Krukowski.

PODOBNE WPISY