Trzech podpisało. Sobota w Skaryszewie

Paweł Młodziński, Dawid Sala oraz Jan Kowalski są już zawodnikami Broni Radom. Cała trójka podpisała w czwartek kontrakty. Umowę zaakceptował również Mateusz Dziubek i wszystko wskazuje na to, że ten zawodnik także stanie się pełnoprawnym piłkarzem naszego klubu. W czwartek na zajęciach był testowany napastnik, a w sobotę do zespołu być może powróci Karol Budzikur.

Tak jak już pisaliśmy, powoli krystalizuje się kadra naszego zespołu. Trener Tomasz Dziubiński tworzy ją od formacji defensywnych, bo tam doszło do największych ubytków. Cały czas aktualny jest powrót do zespołu bramkarza Karola Budzikura. Mógłby on rywalizować o miejsce w bramce z Pawłem Młodzińskim.

W czwartek na treningu pojawił się Bartłomiej Madej. 24-letni napastnik grał w Omedze Kleszczów, a ostatnio w Pilicy Przedbórz – rywalizował w barażach o trzecią ligę z Oskarem Przysucha. W sobotę Broń zagra z przedstawicielem ligi okręgowej i można przypuszczać, że napastnicy będą mieli dużo roboty i takie spotkania są najlepsze do testowania formacji ofensywnych.

W poniedziałek pojawi się jeszcze dwóch nowych graczy, obrońca i napastnik, ale rozmowy trwają, więc na razie nie zdradzamy nazwisk.

Nowi zawodnicy Broni

Paweł Młodziński – ma 34 lata. Bramkarz. Wychowanek Pilicy Białobrzegi. W przeszłości grał w reprezentacji Polski do laty 15 i 16. Grał w wielu klubach, ale na Narutowicza 9 jest bardzo dobrze znany. Spędził tutaj 3,5 roku. Nawet kiedy nie był piłkarzem Broni, to podczas derbowych pojedynków zakładał szalik i zasiadał w sektorze kibiców Broni.

Dawid Sala – Ma 31 lat. Środkowy obrońca. W 2005 roku zagrał jeden mecz w ekstraklasie w barwach GKS Katowice przeciwko Legii Warszawa. Nie udało mu się na dłużej zadomowić na najwyższym szczeblu. Wychowanek Górnika Zabrze. Grał między innymi w Ruchu Radzionków, Stali Rzeszów, GLKS Nadarzyn, Radomiaku Radom, Pilicy Białobrzegi, a ostatnio w Granacie Skarżysko Kamienna. Od 2009 roku mieszka w Radomiu i jak powiedział w wywiadzie dla BrońTV, cieszy go perspektywa gry w Broni.

Jan Kowalski –Ma 25 lat. Dynamiczny i szybki skrzydłowy. Wychowanek Wiernej Małogoszcz. Grał w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg. Był między innymi podopiecznym trenera Artura Kupca w tarnobrzeskim zespole. Ostatnio był zawodnikiem Granatu Skarżysko Kamienna.

W sobotę o godz. 11 Broń w Skaryszewie zagra z beniaminkiem ligi okręgowej, Skaryszewianką Skaryszew. Nie przewidujemy relacji na żywo z tego sparingu

PODOBNE WPISY