Trzecia liga bez Kutna

Potwierdziły się zapowiedzi, że drużyna z Kutna nie wystartuje w trzeciej lidze w najbliższym sezonie. MKS Kutno został zlikwidowany, a na jego miejsce zostanie powołany nowy klub. Czekająca na miejsce w trzeciej lidze Pogoń Grodzisk Maz. nie może być jednak jeszcze pewna gry, gdyż miejsce Kutna może zająć...Unia Warszawa.
       Podczas walnego zebrania rozwiązano MKS Kutno, na jego miejsce ma powstać KS Kutno, a działacze nowego klubu starają się o miejsce w łódzkiej klasie okręgowej. Długi starego klubu mają być – według kutnowskich działaczy – spłacone ze środków ze sprzedaży trzecioligowej licencji dla Unii Warszawa.
        Unia Warszawa jest uczniowskim klubem, powstałym w 2008 roku, który do tej pory nie posiada drużyny seniorskiej. W tym roku wiek juniorski zakończyli piłkarze rocznika 1995, zwycięzcy I Mazowieckiej Ligi Juniorów ( 95/96). W najbliższych dniach przekonamy się, czy Warszawa będzie miec kolejnego trzecioligowca. Za niespełna tydzień zostaną rozpatrzone odwołania od  negatywnych decyzji licencyjnych wobec Świtu, Wielunia, Warty i Targówka. Wkrótce też zapadnie decyzja dotycząca wakatu po KS Paradyż ( o licencję wystąpili Zjednoczeni Stryków) i poznamy cały skłąd tzreciej ligi oraz terminarz gier sezonu.
 

PODOBNE WPISY