Trzecia liga sezonu 2015/16

Po awansie Radomiaka znamy już skład trzeciej ligi w sezonie 2015/16. Do ligi nie dołączył żaden spadkowicz z II ligi. Wygrana Radomiaka zapewniła trzecioligowy byt Omedze Kleszczów.
W nowym sezonie zatem zagrają dotychczasowi trzecioligowcy: Ursus Warszawa, Broń Radom, Pelikan Łowicz, Warta Sieradz, Lechia Tomaszów Maz., Świt Nowy Dwór Maz., Sokół Aleksandrów Ł., Pogoń Grodisk Maz., Legia II Warszawa, Pilica Białobrzegi, Pogoń II Siedlce i Omega Kleszczów. Ligę opuszczają: WKS Wieluń i Start Otwock. Wcześniej wycofał się Targówek Warszawa. Grono trzecioligowców uzupełniają beniaminkowie: Energia Kozienice, Błękitni Raciąż, Warta Działoszyn i Ner Poddębice. W niedalekiej przyszłości okaże się, czy liga wystartuje w takim składzie, czy żaden z beniaminków nie będzie miał problemów licencyjnych, czy też któraś z drużyn – jak to bywało w poprzednich latach – nie zrezygnuje z gry.
Sezon 2015/16 będzie sezon reorganizacji rozgrywek, w następnym sezonie zostaną tylko cztery grupy na tym szczeblu rozgrywek, w związku z czym w lidze utrzyma się najwyżej sześć zespołów.