Trzy nasze zespoły w finale Windoor Cup

Już w najbliższy weekend pierwszy z trzech roczników rozpocznie finałowe zmagania o mistrzostwo Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup. Broń Radom to jako jeden z nielicznych klubów, który we wszystkich rocznikach doprowadził zespół do finału. Drużyn byłoby więcej, ale regulamin nie pozwala, aby więcej niż jedna drużyna z tego samego klubu grała w finale.

Jak informuje strona Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, pierwszy finał już w niedzielę odbędzie się w Radomiu. Zagrają podopieczni trenera Ireneusza Gorczycy. 
Rocznik 2007:  Uczestnicy: Beniaminek Rado, Radomiak Radom, Pilica Białobrzegi, Orlik Radom, Broń C Radom, Junior Radom. Finał odbędzie się 25 marca od godz. 10 w Białobrzegach.
Rocznik 2008: Uczestnicy: Talencik Radom, Broń A Radom, Młodzik Radom, Radomiak Radom, Junior Radom, Energia Kozienice. Finał odbędzie się 26 marca w Kozienicach. Początek godz. 10
Rocznik 2009: Uczestnicy: Talencik Radom, Broń Radom, Energia Kozienice, Junior Radim, Radomiak Radom. Finał odbędzie się już w niedzielę, 19 marca od godz. 10 w hali PSP 18 w Radomiu.

PODOBNE WPISY