Typujemy 2 kolejkę

Za nami 1 kolejka w Lidze Typerów. Pierwszą kolejkę najlepiej trafiał "MarcinRadom", który jest pierwszym liderem. Typowało 45 osób. Już można typować mecze 2 kolejki. Nie przegapcie, bo typowanie kończy się w środę o godz. 16. Zachęcamy cały czas do zabawy, bo jeszcze można się rejestrować typować, a nawet spóźnialscy spokojnie jeszcze mają szansę na nagrody.

SZUKAMY PATRONA TYTULARNEGO Chętnych do współpracy, aby omówić szczegóły, prosimy o kontakt na adres admin@bronradom.pl
W rozwinięciu regulamin naszej zabawy.
ZAREJSTRUJ SIĘ I ZALOGUJ SIĘ Z LEWEJ STRONY W LIDZE TYPERA TUTAJ

Regulamin gry
1. W każdą kolejkę IV ligi i Pucharu Polski na szczeblu ROZPN typujemy wyniki meczów. Za dokładny wynik trafiony, system przyznaje 3 punkty, za trafiony wynik 1 punkt, a nietrafiony 0 pkt.
2. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto gracza. W przypadku wychwycenia drugiego konta tej samej osoby, będziemy musieli skasować gracza bez powiadomienia.
3. Administratorzy strony internetowej, piłkarze, trenerzy oraz działacze Broni Radom, mogą brać udział w zabawie, ale nie mają prawa do nagrody. W przypadku zajęcia miejsca premiowanego nagrodą, przez któregoś z pracowników lub współpracowników klubu, nagroda przechodzi na kolejną osobę.
4. Dla pierwszych trzech osób klub przygotuje drobne gadżety klubowe. Zwycięzca otrzyma karnet na mecze seniorów Broni w rundzie wiosennej 2017. W przypadku jeśli znajdzie się patron tytularny, wówczas o kolejnych nagrodach poinformujemy w oddzielnej informacji.
5 Gra rozpoczyna się 5 sierpnia 2016 (piątek), a kończy wraz z zakończeniem rundy jesiennej. Wszak nie jest wykluczone, że w listopadzie w przypadku dobrej pogody nie będzie rozgrywana jeszcze jedna kolejka. Dodatkowym bonusem będzie typowanie meczów Pucharu Polski z udziałem Broni.
6. Już można się rejestrować i logować. Osoby, które założą wulgarne, prowokujące i obrażające inne kluby – Nicki – będą usuwane z gry.
Życzymy miłej zabawy!