Typujemy 5 kolejkę

Już w środę kolejne mecze IV ligi. Nasza Broń jedzie do Karczewa na mecz z tamtejszym Mazurem. Szerszą zapowiedź tego meczu będzie można przeczytać na naszym portalu już wkrótce. Tymczasem przypominamy, że można już typować 5 kolejkę w Lidze Typera Broniarze.pl Tak jak już pisaliśmy, nasza zabawa doczekała się sponsora tytularnego, pierwszych trzech graczy po rundzie jesiennej może liczyć na nagrody. Jak na razie w zabawied uczestniczy 60 osób, ale to dopiero początek i jeszcze każdy może dołączyć i każdy ma szansę na zwycięstwo. Liderem jest osoba o nicku Virtial. 

Zachęcamy do odwiedzania portalu fotograficznego, na którym zobaczycie zdjęcia z meczów Broni ze stadionu przy N9


W rozwinięciu regulamin naszej zabawy.
ZAREJSTRUJ SIĘ I ZALOGUJ SIĘ Z LEWEJ STRONY W LIDZE TYPERA TUTAJ 

Regulamin gry
1. W każdą kolejkę IV ligi i Pucharu Polski na szczeblu ROZPN typujemy wyniki meczów. Za dokładny wynik trafiony, system przyznaje 3 punkty, za trafiony wynik 1 punkt, a nietrafiony 0 pkt.
2. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto gracza. W przypadku wychwycenia drugiego konta tej samej osoby, będziemy musieli skasować gracza bez powiadomienia.
3. Administratorzy strony internetowej, piłkarze, trenerzy oraz działacze Broni Radom, mogą brać udział w zabawie, ale nie mają prawa do nagrody. W przypadku zajęcia miejsca premiowanego nagrodą, przez któregoś z pracowników lub współpracowników klubu, nagroda przechodzi na kolejną osobę.
4. Dla pierwszych trzech osób klub przygotuje drobne gadżety klubowe. Zwycięzca otrzyma karnet na mecze seniorów Broni w rundzie wiosennej 2017. W przypadku jeśli znajdzie się patron tytularny, wówczas o kolejnych nagrodach poinformujemy w oddzielnej informacji.
5 Gra rozpoczyna się 5 sierpnia 2016 (piątek), a kończy wraz z zakończeniem rundy jesiennej. Wszak nie jest wykluczone, że w listopadzie w przypadku dobrej pogody nie będzie rozgrywana jeszcze jedna kolejka. Dodatkowym bonusem będzie typowanie meczów Pucharu Polski z udziałem Broni.
6. Już można się rejestrować i logować. Osoby, które założą wulgarne, prowokujące i obrażające inne kluby – Nicki – będą usuwane z gry.
Życzymy miłej zabawy!

PODOBNE WPISY