Udana inauguracja sezonu trampkarzy

BROŃ 99 RADOM - JUNIOR 99 RADOM 5:1 (1:1)
Broń : Bzducha - Piskorz, Oracki, Kutyła - Figura, Imiołek, Jedynak - Popczyński, Czerwiński oraz Adamczyk, Gilewski, Ziętek, Kołtunowicz

Bramki; Jan imiołek x3, Karol Czerwiński x1, Kacper Jedynak x1
Trampkarze młodsi naszego klubu szczególnie w drugiej połowie zagrali bardzo dobre spotkanie. Czujemy, że wspólnie z moimi kolegami i trenerem możemy naprawdę jako zespół zajść daleko powiedział najlepszy zawodnik Broni Jan Imiołek.
Udanie rozpoczęli sezon podpoieczni Sebastiana Starobrata grający w radomskiej lidze młodzików. W pierwszym meczu pokonali lokalnego rywala 5:1. Zamieszczamy relację z meczu autorstwa jednego z zawodników zwycięskiej drużyny :
  Dziś zagraliśmy pojedynek derbowy z Juniorem Radom.  Junior to nie łatwy przeciwnik i wymagający .Dodatkowo była to inauguracja sezonu.To był pierwszy mecz ligowy w 9- osobowej drużynie i ze spalonymi.W pierwszej połowie zaczęliśmy przeważać i Jan Imiołek z wolnego pechowo trafił w poprzeczkę.Potem, jednak już bramkarz nie miał szans i prowadziliśmy 1-0. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy napastnik Juniora wyszedł sam na sam z Błażejem i było 1-1 do przerwy.W drugiej połowie po mobilizacji trenera wyszliśmy i nie daliśmy już szans Juniorowi. Najpierw strzelił Kacper Jedynak potem Janek i jeszcze Karol. To my dominowaliśmy na boisku i wynik 5-1 to ukazuje. Świetnie wyszedł nam pierwszy  mecz w sezonie. Na koniec zrobiliśmy kółko i świętowaliśmy zwycięstwo.