Udany początek weekendu

Już dziś piłkarski weekend zaingurowały drużyny radomskiej Broni. Występujący w Radomskiej Lidze Żaków, podopieczni Michała Muca pokonali zespół Wulkana Zakrzew 2:0 (0:0).
Bramki zdobyli Kamil Gilewski oraz Mikołaj Popczyński, dwie asysty zanotował Maciej Wójcik.
Za ten pojedynek naszym młodym zawodnikom należą się ogromne brawa. Mimo, że są to chłopcy urodzeni w roku 1999, rywalizują w lidze z zawodnikami o rok starszymi od siebie. Do ligi zostali dokoptowani w ostatniej chwili, a już zaczynają gromadzić w niej punkty. Gdy mecz z Wulkanem nie doszedł do skutku w zaplanowanym pierwotnie terminie, nasz zespół mógł zgarnąć punkty walkowerem, ale nie zrobił tego, tylko zgodził się rozegrać spotkanie w nowym terminie – dziś o godzinie 16.30. Mimo, że goście na dzisiejszy pojedynek spóźnili się o całą godzinę, to zespół Michała Muca podjął decyzję – czekamy i gramy! Mimo, że przewaga fizyczna była po stronie rywali, to nasz zespół nadrobił ją ogromnym zaangażowaniem i straszną wolą zwycięstwa.
Dwie pierwsze kwarty nie przyniosły bramek, dopiero w 3 kwarcie nasz zespół wyszedł na prowadzenie, a w 4 kwarcie udokumentował swoją przewagę, zdobywając drugą bramkę.

Brawo! Brawo! Brawo!

Więcej o samym spotkaniu oraz o zespole naszych „młodszych” żaków,
można zobaczyć na ich stronie internetowej – BROŃ RADOM 1999.

PODOBNE WPISY