Uwaga! Bilety na Pilicę już od dziś!

Już w środę piłkarze Broni Radom postarają się odnieść zwycięstwo nad Pilicą Białobrzegi. Potrzebne jest wsparcie kibiców. Już od poniedziałku, od godz. 15.30 uruchomiona zostanie przedsprzedaż internetowa biletów. Będzie je można kupić po linkiem TUTAJ Przypomnijmy, że wejściówki kupowane tą drogą, są tańsze i kosztują jedynie 8 złotych, czyli taniej niż w kasie.
W środę od godz. 15.30 odbywać się będzie sprzedaż biletów w kasach od strony ul. Narutowicza i od strony parku Planty. Tego dnia będzie jeszcze można kupić karnet na rundę jesienną w cenie 70 zł. Przypominamy, że Nowoscią jest karnet VIP  w cenie 120 zł. Osoba, która będzie posiadaczem takiego karnetu będzie miała prawo wjazdu na parking podziemny, będzie siedzieć w sektorze z cateringiem.
Ceny biletów na nowy sezon nie zmieniły się - Normalny 10 zł, ulgowy 5 zł dla uczniów (12-18 lat za okazaniem legitymacji szkolnej). Prawo do biletów ulgowych mają również emeryci i renciści. Oczywiście kobiety i dzieci do lat 12 (pod opieką dorosłego) wchodzą na mecz za darmo, lecz muszą zgłosić się w kasie po tak zwany bilet „zerowy”.
PODOBNE WPISY