Uwaga! To nie jest słabeusz

MECHANIK RADOMSKO - BROŃ RADOM
Sobota godz. 13.30
ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE

W sobotę piłlkarze naszej Broni wybierają się do Radomska na mecz z dawnym RKS, byłym zespołem ekstraklasy. Faktem jest, że radomszczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Ale jeśli ktoś myśli, że nasz zespół wygra w sobotę na luzie i bez wysiłku, to grubo się myli.

Od godz. 13 zachęcamy do śledzenia relacji na żywo.

– Niektórym może się wydawać, że jedziemy do ostatniego zespołu w lidze i gładko wygramy. Ja bym tak chciał, ale tak łatwo nie będzie. Mam wiedzę na temat naszego sobotniego rywala i wiem, że na włąsnym boisku nikt z Mechanikiem nie miał łatwo – mówi trener Tomasz Dziubiński.

Sytuacja kadrowa naszej drużyny jest bardzo dobra. Właściwie oprócz kontuzjowanego Przemka Wicika, wszyscy są gotowi do gry. Po pauzie za kartki wracają Aijibola Oshikoya oraz Piotr Budziński. Po meczu z Legią kilku zawodników było mocno poobijanych, ale już jest wszystko w porządku. Gotowy też jest Amerykanin, Kevin McMullen.

– Na pewno będą dwie, może trzy zmiany w wyjściowym składzie. Mam ból głowy w tej kwestii i ostateczną decyzję podejmę przed meczem – dodaje trener Broni.

Pojedynek rozpocznie się o godz. 13.30

PODOBNE WPISY