W czwartek przedsprzedaż

Już w czwartek rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na kolejny mecz Broni przy N9. Bez względu na wynik środowego meczu w Kutnie, szykują nam się w weekend totalne emocje. Przyjeżdża zespół Sokołą Aleksandrów Łódzki, czołowa ekipa naszej ligi. Pojedynek rozpocznie się o godz. 16.30.
Bilety będą od strony ul. Narutowicza sprzedawane już w czwartek w godzinach 17-19, w piatek w godz. 17 - 20 oraz w sobotę od godz. 12. Z kolei bilety od strony parku sprzedawane będą w dzień meczu od godz. 14. Kobiety oraz dzieci do lat 12 też wchodzą za darmo, ale muszą zgłosić się do kasy po darmowy bilet w przeciwnym wypadku nie przejdą przez elektroniczną bramkę. Każda osoba, która będzie nabywać lub otrzymywać bilety po raz pierwszy, musi zglaszać się do kasy z numerem PESEL. Dane osób, które kupowały bilet na poprzednie mecze są już w bazie danych, ale powinny mieć przy sobie dokument tożsamości podczas zakupu biletu oraz przy wejściu na stadion.
Po raz kolejny apelujemy, aby nie czekać na zakup biletu do soboty na 15 minut przed pierwszym gwizdkiem. Osoby, które kupiły bilet w czwartek, piatek lub stosunkowo wcześniej w sobotę, chwalą sobie wejście na obiekt. Zapraszamy na mecz!