W Łomży tylko zwycięstwo!!!

ŁKS 1926 ŁOMŻA - BROŃ RADOM
Sobota godz. 15
Stadion: Zjazd 18
W sobotę naszych piłkarzy czeka bardzo ważny, wyjazdowy pojedynek. Naprzeciw siebie staną dwie drużyny, które straciły w rozgrywkach najwięcej goli. Zagrają dwie ekipy, gdzie presja i ciśnienie ostatnio mocno wzrosły. Mamy nadzieję, że wreszcie nasz zespół rozegra bardzo dobre spotkanie. Właściwie to nie musimy piać z zachwytu, oby tylko były trzy punkty na przełamanie. Trzeba wiele poprawić w grze. Koncentracja i walka w defensywie, ale to wiedzą nasi piłkarze.


Nasz zespół w trzech ostatnich meczach zdobył jeden punkt, stracił aż 13 bramek. Jeszcze gorsze nastroje panują w Łomży, bo ŁKS przegrał siedem spotkań z rzędu, a derbowa porażka 0:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie, przelała czarę goryczy. Kibice mieli sporo pretensji do zawodników. Można więc przypuszczać, że w sobotę zagrają dwie ekipy, które mają przysłowiowy nóż na gardle. Kto lepiej poradzi sobie z presją, kto pokaże większe doświadczenie i komu dopisze szczęście, ten będzie cieszył się po meczu.

W naszym zespole ogromna mobilizacja, piłkarze wiedzą, że zawiedli i chcą się zrehabilitować i zacząć marsz w góre tabeli. Potencjał w drużynie jest olbrzymi. Tak jak pisaliśmy, bez Emila Możdżonka i Przemka Nogaja wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. Na kogo postawi trenera Artur Kupiec? To chyba najtrudniejsze pytanie, bo w ostatnich tygodniach rotacje były tak duże, że trudno odgadnąć. Nie można się dziwić, bo trener Artur Kupiec próbuje zestawić optymalny, najmocniejszy skład po kątem danego przeciwnika, biorąc pod uwagę aktualną formę i dyspozycję dnia.

Artur Kupiec, trener Broni: Nie ma co patrzeć na tabelę i statystyki, że ŁKS Łomża zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim domowym pojedynku, łomżanie strzelili trzy gole liderowi, zagrali nieźle i mamy się czego obawiać. Zagrają dwie ekipy, które w tej lidze straciły najwięcej bramek. Po ostatnich naszych słabszych meczach, klub zrobił wszystko, aby stworzyć nam jak najlepsze warunki do tego, aby zespół przygotował się dobrze do tego meczu. Myślę, że wyjazd dzień wcześniej pozwoli drużynie odpocząć po kilkugodzinnej podróży. Zagramy praktycznie w najmocniejszym składzie i wierzę, że wygramy i od tego meczu zaczną się nasze dobre występy.

13 kolejka: Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo, sobota godz. 15, Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz, sobota godz. 18. Znicz Biała Piska – Polonia Warszawa, sobota godz. 14, Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie, sobota godz. 17, Huragan Morąg – Sokół Aleksandrów Łódzki, sobota 14, MKS Ełk – Unia Skierniewice, sobota godz. 13, Victoria Sulejówek – Ursus Warszawa, sobota godz. 18, Legia II Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki, niedziela godz. 11.

W SOBOTĘ PRZEPROWADZIMY TEKSTOWĄ RELACJĘ NA ŻYWO.  POCZĄTEK OKOŁO GODZINY 14.30

PODOBNE WPISY