W piątek mecz z juniorami, przygotowania na ŁKS

Wolny weekend będą mieli piłkarze trzeciej ligi. Trener Tomasz Dziubiński również swoim piłkarzom da wolne, aby mogli odwiedzić groby bliskich. Zanim to nastąpi, w piątek o godz. 15 na głównym stadionie zagrają mecz kontrolny z juniorami starszymi, trenera Dariusza Różańskiego.

Nasz zespół intensywnie przygotowuje się do dwóch ostatnich jesiennych występów ligowych. 9 listopada, w niedzielę o godz. 13 na wyjeździe nasza drużyna zagra z ŁKS Łódź. Tydzień później, w sobotę o godz. 17 na własnym obiekcie Broń zmierzy się z Omegą Kleszczów. W obu spotkaniach na pewno zabraknie Mariusza Marczaka, który dostał czerwoną kartkę w pojedynku z Ursusem. Za przewinienie przewiduje kara od 2-5 meczów dyskwalifikacji. Decyzji w jego sprawie jeszcze nie ma. 

Z gry wypadł na dłużej Przemysław Nogaj. Do zdrowia wraca za to Wajih Bouchniba, którego w środku pola w pojedynku z Ursusem bardzo brakowało.

– Graliśmy w poprzednim sezonie w dwóch meczach bez Mariusza Marczaka. Udało się pokonać rezerwy Bełchatowa i na wyjeździe MKS Kutno, więc musimy sobie poradzić i powalczymy o punkty z ŁKS i Omegą – zapowiada trener Tomasz Dziubiński.

Znamy też cały plan przygotowań Broni do rundy wiosennej i wkrótce przedstawimy na naszej stronie pełny harmonogram gier sparingowych.

PODOBNE WPISY