W piątek przyjdź i podziękuj drużynie!

BROŃ RADOM - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
Piątek, godz. 19
Stadion przy Narutowicza 9


Przed nami ostatni akcent sezonu regularnego z udziałem naszej drużyny. W piątkowy wieczór zagramy mecz nietypowy, bo choć o ligowe punkty, to wynik nie będzie miał większego wpływu na nasze nastroje. Jesteśmy mistrzami tej ligi, ale to nie oznacza jeszcze pełnego sukcesu. Warto w piątkowy wieczór przyjść na stadion, nagrodzić wielkimi brawami drużynę Broni za zwycięstwo w lidze i warto pokazać, że w tym końcowym trudnym momencie jesteśmy z zespołem. I jeszcze jedno: - prowadzone będą zapisy na wyjazd na pierwszy mecz barażowy. Kto pierwszy ten ma pewność, że pojedzie o otrzyma jeszcze dodatkowo klubową niespodziankę!

PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ

Jeszcze całkiem niedawno obawialiśmy się, że ten mecz może przesądzić o pierwszym miejscu w lidze. Bylibyśmy świadkami prawdziwej zaciekłej wojny o awans. Pogoń straciła jednak punkty z Błonianką, zaś Broń w końcówce sezonu grała wyśmienicie i nie pozwoliła sobie wydrzeć wygranej. Grodziszczanie rok temu grali w barażach, przegrali minimalnie z Victorią Sulejówek. W tym sezonie był to zespół który miał słabą jesień i również na początku rundy wiosennej pogubili kilka ważnych punktów. Jednak w końcówce sezonu zespół ten grał bardzo dobrze i gonił lidera. 
Piątkowy mecz będzie miał wymiar statystyczny, może i prestiżowy, czy jak kto woli – honorowy. Broń na pewno nie zagra w najmocniejszym składzie, bo trzech zawodników pauzować będzie za kartki – Dominik Leśniewski, Adam Imiela i Przemysław Wicik. Niektórzy muszą odpocząć, wyleczyć drobne urazy, więc trener Artur Kupiec nie będzie ryzykować. Dla naszej drużyny najważniejsze, aby uniknąć kontuzji i niepotrzebnych kartek. Choć to może dziwnie zabrzmi – wynik będzie tutaj sprawą drugorzędną.
Jesienią Pogoń wygrała u siebie 2:0, mimo, że to Broń ponad godzinę grała z przewagą jednego zawodnika. Ciekawostką jest fakt, że Pogoń Grodzisk Maz. nigdy nie wygrała z Bronią w Radomiu. 

Piątkowy mecz będzie szczególny dla kibiców. To najlepsza okazja, aby podziękować drużynie za mistrzostwo w lidze.
Mimo ogromnych przeciwności, dużej straty po meczu w Garwolinie, trener Artur Kupiec i jego zawodnicy nie poddali się i walczyli samego końca. Warto przyjść w piątek również po to, aby zapisać się na wyjazd na pierwszy mecz barażowy (23 czerwca Ostrołęka lub Mińsk Mazowiecki). Jak informują kibice – koszt wyjazdu to 30 zł, a każdy wyjazdowicz dostanie gadżet – niespodziankę.

W piątek od godz. 18.45 będzie można na żywo śledzić relacje live z meczu Broń – Pogoń!

PODOBNE WPISY