W piątek tylko zwycięstwo

BROŃ RADOM - NAPRZÓD SKÓRZEC
Piatek, godz. 18, stadion Broni
ul. Narutowicza 9


Kolejny beniaminek, będzie w piątkowy wieczór przeciwnikiem Broni Radom.Każdy inny wynik jak zwycięstwo naszego zespołu, będzie nieprzyjemną niespodzianką. Jednak żeby wygrać trzeba mocno się postarać, bo ostatnie dwa mecze pokazały, że nic za darmo nie ma. Jeśli nasz zespół poważnie potraktuje rywala, możemy liczyć na wygraną.

W ostatnich czterech meczach, łącznie z pucharowym, Broń zdobyła 15 goli, nie tracąc żadnego. Nasz zespół co prawda zagrał z teoretycznie słabszymi drużynami, ale liga w ostatnich latach była okrutna i nie zawsze wygrywał faworyt. 3:0 ze Spartą, 4:0 z Drogowcem w pucharze, 6:0 z LKS Promna i 2:0 z Perłą. Broń wygrywała te mecze, bo piłkarze podeszli do swoich obowiązków profesjonalnie i tego samego oczekujemy w piątkowy wieczór. Nasz zespół stać na wygraną, a na potknięcia nie ma już czasu.
W naszej drużynie nadal z powodu kontuzji nie wystąpią Zbigniew Obłuski i Arkadiusz Oziewicz, ale obaj powoli wracają do zdrowia i niewykluczone, że będą do dyspozycji za dwa tygodnie na Pilicę Białobrzegi. Reszta graczy jest do dyspozycji trenera.

Nasz piątkowy przeciwnik, Naprzód Skórzec, to rywal nam kompletnie nieznany. Nigdy dotąd nie graliśmy z tą drużyną. Tegoroczny beniaminkem na boisku jeszcze nie wygrał. Trzy punkty zainkasował po meczu walkowerem z Błonianką Błonie. Zremisował bezbramkowo na wyjeździe ze Zniczem II Pruszków. Ponieważ Znicz zagrał wzmocniony zawodnikami z pierwszej kadry, jest to na pewno sygnał, że Naprzód stać na niespodzianki i rywala lepceważyć nie wolno. Pierwszy gwizdek – piątek godz. 18   

TRADYCJNIE NA NASZEJ STRONIE OD GODZ. 17.45 BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJĘ LIVE

PODOBNE WPISY