W piątek w Broni Radom pojawią się nowi piłkarze

Czterech nowych zawodników ma się pojawić na piątkowym treningu Broni Radom. Z klubem pożegna się na razie dwóch piłkarzy.

źródło: echodnia.eu

Wczoraj z letniego urlopu wrócił trener Artur Kupiec i ostro wziął się do pracy. Działacze postawili mu za cel powrót do trzeciej ligi. Do tego potrzebne są wzmocnienia. Na razie cieszy fakt, że trzon drużyny, która grała w rundzie jesiennej został zachowany. Z zespołu ubyło na razie dwóch zawodników, po wypożyczeniu z Szydłowianki Szydłowiec odszedł Patryk Wajszczuk, zaś Krzysztof Banaszkiewicz będzie grać w Zwoleniance.

– Poza Patrykiem Wajszczukiem z nikogo nie zrezygnowałem, dlatego liczę, że w piątek na treningu będę miał komplet zawodników, którzy grali u nas wiosną. Dopiero potem możemy zasiąść do rozmów w sprawie nowych umów. Mogę powiedzieć tyle, że klub nie ma żadnych problemów finansowych i chcemy walczyć o najwyższe cele – powiedział Kupiec.

Kilku zawodników z dotychczasowej kadry jest w kręgu za-interesowań innych klubów. Wojciech Kędzierski i Marcin Trojanowski mają propozycje z Orła Wierzbica, zaś Piotr Cichawa jest na liście życzeń Pilicy Białobrzegi.

Trener Kupiec zapewnił, że w piątek o godzinie 17 pojawi się co najmniej czterech nowych zawodnicy. Na pewno wśród nich będzie Marcin Boguś z Woy Bukowiec Opoczyński, o którym wspominaliśmy. Kolejnych nazwisk szkoleniowiec nie zdradza.

– Otrzymali zaproszenie na zajęcia więc jak przyjadą to wówczas będę miał pewność. Zimą dostałem nauczkę, bo zbyt wcześnie pochwaliłem się Sebastianem Izdebskim i wylądował w innym klubie – dodał trener Broni.

PODOBNE WPISY