W piatek wazny mecz z Błonianką

BROŃ RADOM - BŁONIANKA BŁONIE
Piatek godz. 18
Stadion, ul. Narutowicza 9


W piątkowy wieczór nasi piłkarze chcą podnieść się pod dwóch bolesnych porażkach, wygrać ważny mecz i znacząco poprawić wszystkim nastroje. Punkty w pojedynku z Błonianką mogą dla naszej drużyny być z tych "na wagę złota".
Serdecznie zapraszamy na stadion. Dopingujcie naszą drużynę tak jak ostatnio w stolicy!
Szersza zapowiedź w rozwinięciu

ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

Pięć spotkań pozostało do końca sezonu naszym piłkarzom. Wydaje się, że spośród tych pięciu, ten najbliższy piątkowy będzie najważniejszy dla naszej drużyny. Nikomu nie trzeba tłumaczyć co wydarzy się w razie porażki, ale z drugiej strony jak bardzo wygrana poprawi morale ekipy i jak polepszy się sytuacja naszej drużyny w tabeli.
Nie zagramy w najmocniejszym zestawieniu. Z powodu kontuzji i kartek zabraknie Matheusa Diasa, Michała Kielaka i Bartosza Olszewskiego. Ktokolwiek ich nie zastąpi, musi zagrać na 100 procent swoich możliwości!

Błonianka nie przegrała od dziewięciu spotkań. Zespół ma już tylko trzy punkty straty do podium. Mało kto spodziewał się, że ta drużyna tak „odpali”. W pewnym procencie udział w sukcesie mają ludzie związani do niedawna z Bronią, Wiktor Kupiec, asystent trenera, czy skrzydłowy, Yudai Miyamoto.

Liczymy na dobry mecz i wsparcie kibiców – Razem dla Broni
_________________________________
Od godz. 17.30 będziemy prowadzić relację tekstową

PODOBNE WPISY