W półfinale z Mogielanką

Mogielanka Mogielnica, ostatni zespół tabeli klasy okręgowej będzie rywalem Broni Radom w półfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Mecz rozegrany zostanie na wyjeździe, w środę 16 września o godz. 16.

Mogielanka ma już za sobą dwa pucharowe zwycięstwa z drużynami z IV ligi- wczoraj rozgromiła 4:0 Pilicę Białobrzegi, strzalając trzy gole w końcówce meczu, tydzień temu wygrała 2:1 z Mazowszem Grójec, a w pierwszej rundzie pokonała 4:0 Kraskę Jasieniec.
W lidze piłkarzom z Mogielnicy wiedzie się już gorzej, do tej pory nie zdobyli ani jednego punktu i pucharowe powodzenie należy chyba przypisywać przede wszystkim zlekceważeniu przez rywali, skupiających się na lidze.
W drugim meczu spotkają się Orzeł Wierzbica ze Zwolenianką. Finał radomskiego pucharu zostanie rozegrany 30 września, zwycięzca finału wystartuje w rozgrywkach pucharowych na szczeblu mazowieckim. W przypadku wygranej Broni i Orła – finał odbędzie się w Wierzbicy, w przypadku zakwalifikowania się Zwoleniaki, miejsce wyznaczą oba kluby lub ROZPN.

PODOBNE WPISY