W sobotę początek z Wieluniem

BROŃ RADOM - WKS WIELUŃ
Sobota, godz. 16, stadion przy ul. Narutowicza 9

Nareszcie po czterech zimowych miesiącach wracamy na ligowe boiska. Juz w sobotę nasz zespół w roli faworyta podejmie WKS Wieluń. To nie będzie łatwy mecz, ale liczymy, że Broń rozpocznie rundę z Wieluniem, tak jak jesienią kiedy to pokonała ten zespół 4:1. 

O zimowych przygotowaniach i zmianach kadrowych wiele już pisaliśmy i nie ma co do tego wracać. Dla naszych piłkarzy w sobotę egzamin z tego, czego nauczyli się przez ostatnie cztery miesiące. Do pierwszego meczu drużyna przystępuje praktycznie w komplecie. Na lekkie urazy narzekają Przemysław Wicik i Bartłomiej Krukowski, ale do soboty raczej powinni być gotowi.
Podczas czwartkowego treningu widać było, że atmosfera w naszej drużynie jest bardzo dobra. Widać było ten głód piłki i ligowej walki. Mamy więc nadzięję, że to wszystko przełoży się na sobotni pojedynek.

WKS PONIÓSŁ STRATY
Jak donosi Radio Ziemia Wieluńska, tamtejszy WKS zimą mocno się zmienił. Wiosną w barwach tego klubu kibice nie zobaczą Marcina Adamczyka, Sebastiana Banasia, Łukasza Kopra czy Kamila Nowaka. Drużynę wzmocnili natomiast Damian Dwornik, Paweł Baraniak, Marcin Kiwak, Damian Gilarski czy Szymon Pawełczyk. Jeśli się uda, WKS chciałby jeszcze pozyskać bramkarza, bo Rafał Kotecki odniósł kontuzję i z Bronią na pewno nie wystąpi.

NIE LEKCEWAŻYMY RYWALA
– Nie możemy zlekceważyć rywala i musimy grać bardzo konsekwentnie. Na pewno będziemy chcieli zaatakować i zdobyć szybko bramkę, ale moi zawodnicy muszą być w tym względzie bardzo cierpliwi. Przyjdzie odpowiedni czas, że uda się zdobyć gola – mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.
– Chcielibyśmy jak najlepiej rozpocząć rundę. Trenowaliśmy ciężko przez cztery miesiące i fajnie,  że wreszcie zaczyna się gra o ligowe punkty – powiedział Mikołaj Skórnicki, doświadczony obrońca Broni.

BILETY JUŻ W PIĄTEK
Bilety na to spotkanie będą do nabycia w przedsprzedaży już w piątek godz. 17-19 w kasach od ul. Narutowicza 9. Również karnety w wysokości 70 zł. Przy czym sprzedaż karnetów będzie prowadzona przed meczami z Wieluniem i Startem Otwock i w obu przypadkach zakończona będzie 30 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
PRZYPOMINAMY!  Podczas przedsprzedaży prowadzone będą zapisy na zakup biletów na mecz derbowy z Radomiakiem Radom, który odbędzie się 4 kwietnia na stadionie przy N9. Osoby, które przed spotkaniem z Wieluniem zapiszą się, będą potem miały pierwszeństwo w zakupie wejściówek..

TAK BYŁO JESIENIĄ
WKS WIELUŃ – BROŃ RADOM 1:4 (0:2).
Bramki::Przemysław Szewczyk 60 – Mariusz Marczak 16, Dominik Leśniewski 26, Michał Bojek 59, Piotr Nowosielski 76

Broń: Wnukowski – Ankurowski, Gorczyca, Skórnicki (77 Rdzanek), Wieczorek – Bojek (75 Książek), Bouchniba (62 Titunin), Sałek, Leśniewski (84 Nogaj) – Marczak, Nowosielski.

W SOBOTĘ TRADYCYJNIE NA NASZYM PORTALU BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO. OD GODZ. 15,45

PODOBNE WPISY