W sobotę potrzebny doping ze Spartą!

BROŃ RADOM - SPARTA JAZGARZEW
Sobota godz. 17


Piłkarze Broni w sobotę zagrają ciężki mecz, z trudnym przeciwnikiem i stawką będą punkty, które naszej drużynie są bardzo potrzebne. Jesienią właśnie od meczu ze Spartą rozpoczął się nasz marsz w górę ligowej tabeli. Mimo kontuzji, problemów kadrowych, straty punktów, duch w drużynie nie umiera i wiemy, że zespół chce wygrać i zacząć gonitwę za prowadzącą dwójką z Mszczonowa i Białobrzegów.

Nie będziemy jakoś szczególnie motywować naszych zawodników, bo stracone punkty i sytuacja w tabeli jest wystarczającą motywacją dla naszych piłkarzy.
– Do zakończenia ligowych rozgrywek pozostało 12 kolejek. Po stracie punktów z Oskarem i Wilgą potrzebny jest nam taki mecz na przełamanie, dzięki któremu zespół odbije się do przodu – mówi trener Artur Kupiec.

Jak już pisaliśmy, do końca sezonu wykluczyły z gry Wiktora Kupca i Przemka Nogaja. Na szczęscie będzie mógł być w kadrze meczowej Maciej Załęcki, coraz lepiej się czuje Norbert Korcz, a niewykluczone, że w najbliższej kolejce szkoleniowiec postawi też na Wladlenia Szkuratko. W ostatnim meczu z Wilgą bardzo dobrze w defensywie zagrał Jakub Góźdź i pisaliśmy to już kilka tygodni temu, że ten zawodnik zasłużył na swoje minuty w pierwszej kadrze.

Jesienią ze Spartą Jazgarzew wygraliśmy na wyjeździe 3:0. Teraz zespół spod Piaseczna ma zaledwie jeden punkt mniej od Broni (jeden mecz rozegrany więcej). Wiosną Sparta radzi sobie trochę ze zmiennym szczęściem, pokonała najpierw Błoniankę 2:1, potem na wyjeździe rezerwy Znicza 1:0, ale w ostatnich dwóch meczach przegrała 1:2 z Pogonią Grodzisk Maz i środę w Kozienicach z Energią 0:1. Na mecz z Bronią z pewnością się zmobilizują. Wpoprzednim sezonie Sparta sprawiła nam niemiłą niespodziankę i zremisowała w Radomiu 2:2.

Serdecznie zapraszamy kibiców Broni na ten mecz. O gorący doping apelują piłkarze, bo teraz jest im to wsparcie bardzo potrzebne. Oni są od grania, a my kibice od kibicowania #RAZEMDLABRONI

W sobotę od godz. 16.40 będziemy przeprowadzać relację na żywo na naszej stronie 

PODOBNE WPISY