W sobotę rano Energia

ENERGIA KOZIENICE - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 10.30

To już ostatni, generalny sprawdzian piłkarzy Broni Radom przed nowym sezonem. Szkoda, że trener Tomasz Dziubiński nie będzie mógł wystawić optymalnego składu. Z powodu kontuzji nie zagra dwóch graczy, trwają też poszukiwania defensora i napastnika.

Już 8 sierpnia w Działoszynie miejscowa Warta podejmie Broń. Będzie to inauguracyjne spotkanie w III lidze łódzko mazowieckiej. Dlatego sobotni sparing będzie generalnym sprawdzianem dla Broni.
Energia to tegoroczny beniaminek III ligi. W ligowych rozgrywkach oba zespoły zagrają ze sobą w Kozienicach, 3 października (godz. 16).
Ostatnio z zespołem trenera Pawla Potenta nie szło nam najlepiej. W dwóch sparingach Broń przegrała 1:4 i 0:4, a kilka miesięcy temu w Pucharze Polski, Broń przegrała 0:1. Sobotni wynik też nie będzie sprawą najważniejszą, ale będziemy się bacznie przyglądać jak wygląda współpraca poszczególnych formacji, jaka jest aktualna forma drużyny, na kilka dni przed ligowymi rozgrywkami.

– Na pewno nie zagrają jeszcze Piotr Dobosz i Przemysław Wicik. Obaj narzekają na urazy, nie są jeszcze w pełni sił i chciałbym, aby doszli do siebie do meczu z Wartą. Cały czas szukam nowych graczy. Wiele wskazuje na to, że w sobotę w Kozienicach będziemy testować nowego napastnika – mówi trener Dziubiński.

OD GODZ. 10.30 BĘDZIEMY PODAWAĆ WYNIK NA ŻYWO W NASZYM SERWISIE

PODOBNE WPISY