W sobotę sparing w Kozienicach

ENERGIA KOZIENICE - BROŃ RADOM
Mecz towarzyski. Sobota godz. 11

Czwarty, przedostatni sprawdzian przed nowym sezonem czeka naszych piłkarzy. W sobotę nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z innym czwartoligowcem, Energia Kozienice. Trener Artur Kupiec będzie miał możliwość przyjrzenia się dwójce nowych graczy, będzie też miał okazje przeytestować różne rozwiązania taktyczne. Wszak mecze towarzyskie są od tego, aby testować, kombinować, rotować składem.

– Bede miał do dyspozycji dwie jedenastki, ale jeszcze nie wiem, czy cała druga jedenastka będzie wchodzić po przerwie. Chcę spokojnie przyglądać się temu co się dzieje na boisku – mówi trener Artur Kupiec.

Z powodu kontuzji nie zagra w sobotę Kamil Czarnecki. Odnowiła mu się kontuzja kostki, na szczęście nie jest to nic poważnego, ale musi kilka dni odpocząć, bo zdrowie jest najważniejsze.

Pierwszy raz w barwach Broni zagrają dwaj gracze związani niedawno z Koroną Kielce, Konrad Stańczyk i Norbert Korcz. Zwłaszcza ten drugi zawodnik może okazać się bardzo przydatny, bo zbierał pochlebne recencje i jesteśmy ciekawi, czy zdoła wkomponować się do zespołu.

– Norbert jest obunożny i może być ustawiany na boisku na kilku pozycjach. Poza tym wiem, że jest to mądry taktycznie chłopak, dużo myśli na boisku. Takich uniwersalnych graczy nie ma zbyt wielu – mówi trener Kupiec.

Z kolei w zespole Energii testowanych jest kilku nowych graczy. Pośród nich Przemysław Sobolewski, do niedawna zawodnik Broni.

Mecz rozpocznie się o godz. 11, ale dopiero przed samym pojedynkiem będzie wiadomo, czy drużyny zagrają na głównej płycie, czy na trawiastym boisku treningowym przy ZSO 2.  Wynik na żywo będzie można śledzić na naszej stronie.

PODOBNE WPISY