W sobotę sparing z KSZO

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - BROŃ RADOM
Mecz towarzyski
Sobota godz. 11
Piłkarski Ośrodek Treningowy ulica Kolejowa w Ostrowcu Św.

W sobotę nasi piłkarze wybierają się do Ostrowca Świętokrzyskiego na kolejny mecz towarzyski. Tym razem przeciwnikiem Broni będzie zespół zajmujący 8 miejsce w III lidze grupie IV, KSZO. W ostatnich latach to nasz regularny sparingpartner.

W naszym zespole niemal wszystcy zawodnicy będą mogli pojechać na ten mecz. Na drobny uraz narzeka jedynie Emil Więcek i prawdopodobnie tego zawodnika zabraknie w sobotę. Niewykluczone, że w sobotę pojawi się ktoś nowy, ale na razie szkoleniowiec Broni tego nie zdradza. Faktem jest, że w zespole zajdą jeszcze zmiany i kadra nie jest jeszcze gotowa.

W ekipie KSZO nowym zawodnikiem jest Marcin Grunt, defensor grający w naszej ekipie rok temu, a jesienią w Wiernej Małogoszcz. Ciekawie przebiegał sparing w Ostrowcu Świętokrzyskim latem. Wówczas nas zespół bardzo szybko zdobył trzy gole, prowadził 3:0 i oddał pole gry gospodarzom i mecz zakończył się remisem 4:4.

Pogoda dopisuje i wszystko wskazuje na to, że nasza drużyna zagra z KSZO na boisku z naturalną nawierzchnią.

Przed naszym zespołem jeszcze co najmniej dwa ciekawe mecze towarzyskie z mocnymi trzecioligowcami. Najpierw z KSZO na wyjeździe, a 2 marca z Wisła Puławy w Radomiu. Nie ma jeszcze dokładnie sprecyzowanych planów na 9 marca. Być może zespół zagra przed ligą jeszcze jeden sparing, a być może dostanie wolny weekend, aby spędzić ten czas z rodziną.

W sobotę będzie można śledzić wynik na naszym portalu

PODOBNE WPISY